Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bigos555: nie, zasady w ubiorze są mniej więcej stałe, przestrzegasz albo nie, tak działa moda męska i krawiectwo, ale co tam wie wykopek z Zary. na siłę wpasować xd, nie, wystarczy mieć więcej niż 5 szarych komórek i przychodzi to naturalnie

i już mówiłem, że nikt nie mówi o przymusie, ale widać czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną

nie, nie wpasowuje się w MOJ SCHEMAT, po prostu ubrał za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Masterczulek: w męskiej elegancji xd? co ty #!$%@?
w #!$%@? mam uszatego blogera i wmawianie ludziom, że coś jest modne i uzasadnianie za dużego garnituru jakimś wymysłem stylistów, kanon klasycznej mody męskiej jest stały i zmianom ulegają tylko szczegóły
@Alakecz: sam tak pewnie chodziles a teraz wielki znawca mody.prawda jest taka ze wyglada jak debil w tych butach ale pewnie sporo kosztuja to bedziecie bronic.Janiak ma fajny styl czesto jak widzialrm byl super ubrany,no ale nie zaklamuj rzeczywistosci
@flumpy_bread: Pięknie ich tu trollujesz udając takiego typowego ĄĘ przychlasta, który wie wszystko najlepiej, a stado wykopków nabiera się na takiego wąskotorowca który w 2021 roku twierdzi, że koleś wygląda jak debil bo ubrał się minimalnie inaczej xD
Cenię nonszalancję w klasycznej elegancji, ale tutaj to wygląda #!$%@? i nienaturalnie. Rękawy marynarki o wiele za duże, spodnie chyba w ogóle z innej tkaniny?

A te komentarze wykopków że krytykują ci co wyglądają jak nosacze to w ogóle już żenada XD