Wpis z mikrobloga

@Lazarus2077: Mam 5.1 i jest OK. Akurat co do dźwięku jestem wrażliwy jak coś nie działa, czy np kanały są zaplątane. Fakt że miałem problem z radiem bo mi zamilkł, pisałem do supportu - poradzili wizyte u sexmasterki i radio wróciło ( wersja 1.1 )
  • Odpowiedz
@cin123654: To nie o to chodzi. Chodzi o to że radio jest tak cicho że go nie słychać praktycznie a rozmowa z npc typu naciśnij f żeby zagadać jest tak głośna jak radio czyli gdyby nie napisy to byś nie usłyszał co mówią. Na forum cdpr nie umiom poradzić a ludzie mają z tym problem. Jak słuchawki założysz to jest ok i wszystko działa. Miks dźwięku z-----y i tyle.
  • Odpowiedz
@Lazarus2077: Naprawdę nie ściemiam, testowałem to - radio gra głośno i wyraźnie, jak odezwę się do NPC to ładnie słychać. Nie mam jak tego pokazać niestety. Jedynie co miałem problem z dzwiękiem to do supportu napisałem i dali odpowiedź co poradzić na to.
  • Odpowiedz
@Lazarus2077: Wiem o tym, czytałem na forum, sam chyba w tym temacie udzieliłem odpowiedź co mi pomogło. Efekt braku radia miałem po misji z Wardem ( co było trzeba uzyskac info ze sklepu ) wtedy głos się psuł. Na innych savach miałem OK, na tym źle. Zrobiłem zgłoszenie wysłałem save do nich, po dniu odpisali mi żebym sprawdził opcje iśc do sexmasterki. Po tym dźwięk wrócił normalnie. Radio i samochodowe
  • Odpowiedz
@cin123654: tak tylko ja to miałem w prologu a sexworkerka (k---a cin co ty oglądasz SEXMASTERKA????????) nie naprawiła błędu więc teraz zmuszony w cp jestem grać na słuchawkach bo tam są wszystkie dźwięki równe.
  • Odpowiedz
@Lazarus2077: Sexmasterka :-) :D moja ulubienica to Sasha :).

Może kwestią problemu jest co innego - dekodowanie dźwięku. Ja mam u siebie Sound Blastera AE7 + Logitech Z 906. Karta wysyła do audio zakodowany dzwiek światłowodem, i to głośniki go dekodują. Jeszcze teraz sprawdzałem, ideą za Takemurą dzwięki ładnie przechodza między kanałami.
  • Odpowiedz
@Lazarus2077: bawię się z dzwiekiem przestrzennym ponad 15 lat. W pc zawsze bylo to kombinowanie. Sterowniki ,kodeki do 5.1. Dopiero jak zakupilem z906 i audio podpiąłem światlowodem i to audio dekoduje kanały to już nie ma tej zabawy. Filmy i gry poprawnie działają.
  • Odpowiedz
@cin123654: Nie zmienia to faktu że mają źle zmiksowany dźwięk i u mnie nie działa poprawnie. Ba niektórzy ludzie maja tez taki problem w sesjach konsolowych więc nie obronisz cedepa tym razem. Ich wina i tyle.
  • Odpowiedz
@Lazarus2077: serio nie wiem. Ja obstawiam sterowniki dzwieku ktore źle dekodują. Sam się zdziwiłem błedem po misi u Warda ze mi się zepsuło - ale rozwiazanie supportu pomogło. Testowałem wiele razy jak dzwieki sa przerzucane miedzy kanałami i było perfekt. Zostaje kwestia sprzęt i faktu że mam dekodowanie inaczej ustawione niz większość osob.
  • Odpowiedz