Wpis z mikrobloga

@AutismoHarbinger: większość mężczyzn z tych blackpilowych tagów celuje w te 20% i ma przyzwolenie mimo to na pisanie tego typu postów XD


Jakiego typu postów? Ten post jedyne co pokazuje że przystojny może od początku traktować laskę jako obiekt seksualny i jest spoko.
I na 100% ma ona innych typów którzy piszą do niej normalniej, tylko ze względu na wygląd woli pisać z typem który raczej poważnie jej traktować nie będzie.
dajcie spokój, różowa taguje #depresja bo inne różowe z klasy się zaręczają a ona jest nadal singielką.

https://www.wykop.pl/wpis/55561549/i-kolejna-dziewczyna-z-klasy-sie-zareczyla-a-ja-na/

Szkoda klawiatury, naprawdę.


@DoDoLot: No cóż, wredna, konfliktowa, roszczeniowa (żeby czasem nie nazwać się desperatką), a potem się dziwi, że inne koleżanki mają chłopaków.

Chlip chlip, depresja - z własnej winy.

Współczuję tak, że wcale. Plankton.
doprawdy masz ciekawe podejście do ludzi. Nie znam cię prywatnie, ale jeżeli zachowujesz się tak w rzeczywistości to się nie dziwię, że nikogo nie możesz sobie znaleźć


@EgzeQTroll: czyli jednak istnieją kobiety których nikt nie chcę :o
@nowywinternetach: no to ją zaorałeś teraz ziom. 21 lat i depresja bo sie koleżanki zaręczają xD no kuuurwa hahah Ty ale cos w tym jest bo u mnie w klasie w sredniej ziomek mial dziewczyne i jak z jej klasy zareczyly sie dwie jej kolezanki to ona trula mu dupe miedzy wierszami żeby też sie jej oswiadczyl. Nie wiem o co w tym chodzi ale domyslam sie, że o chec pokazania
@konopiapolska: Gdyby dla facetów liczył się przede wszystkim wygląd, to by prawdopodobnie ocenili większośc kobiet jako poniżej przeciętnej, a jest na odwrót. Również zauważyłabyś więcej wymagań na portalach randkowych o max wagę, rozmiar biustu, formę, sylwetkę itp. Skoro dla facetów liczy się przede wszystkim wygląd, to czemu istnieją "desperaci" dla których właśnie nie liczy się takowy wygląd i "ruchaliby cokolwiek"?

To nie faceci piszą min 185cm, samochód i apartament, a kobiety.
Skoro dla facetów liczy się przede wszystkim wygląd, to czemu istnieją "desperaci" dla których właśnie nie liczy się takowy wygląd i "ruchaliby cokolwiek"?


@Lolistatrolista: taka wasza natura. Tak jak pani z biologii zauważyła: mężczyźni idą w ilość (ciągła produkcja spermy) kobiety w jakość (komórka jajowa raz na miesiąc) XD

To nie faceci piszą min 185cm, samochód i apartament, a kobiety. Jedyne co facet CHCIAŁBY to by nie była gruba, co można
taka wasza natura. Tak jak pani z biologii zauważyła: mężczyźni idą w ilość (ciągła produkcja spermy) kobiety w jakość (komórka jajowa raz na miesiąc) XD


@konopiapolska: Jest podkład biologiczny, co nie zmienia faktu, że większość facetów dalej patrzy na charakter, a to kobiety wybierają faceta z najlepszymi genami. Co z resztą znowu potwierdziłaś. Problem jest w tym, że obecnie to kobiety przybierają czysto biologiczną, prymitywną formę zamiast spojrzeć też, czy facet