Wpis z mikrobloga

i co ma to w związku z faktem że kobietom podobają się atrakcyjni mężczyźni?


@konopiapolska: atrakcyjni mężczyźni to jak rozumiem tylko i wyłącznie 8+/10? wszyscy poniżej to brzydcy są? xd

bo z tego zdania tak wywnioskowałem
  • Odpowiedz
a kto chce kobietę która mu się nie podoba?


@konopiapolska: jezuuuu to samo, serio uważasz że "ładna/przystojny" to tylko i wyłącznie ludzie 8+/10? zapomniałaś że ktoś może mieć inny gust, albo po prostu wielu facetom podobają się zwykłe szare myszki?
Tak samo ma się sprawa do wzrostw, każda chce mieć wysokiego, ale nie każdemu facetowi podobają się wielgachne cycki, bo wolą np małe?
  • Odpowiedz
atrakcyjni mężczyźni to jak rozumiem tylko i wyłącznie 8+/10? wszyscy poniżej to brzydcy są? xd

bo z tego zdania tak wywnioskowałem


@strike_lucky: są jeszcze ładni, znośni i przeciętni;)

laska nikogo nie zalicza, ona jest zaliczana xD nie musi nic zrobić żeby zaliczyć, nawet nie musi mówić


@strike_lucky: a oto mój najgorszy koszmar, trafić na faceta z takim podejściem do seksu

: jezuuuu to samo, serio uważasz że "ładna/przystojny" to tylko
  • Odpowiedz
a oto mój najgorszy koszmar, trafić na faceta z takim podejściem do seksu


@konopiapolska: no weź prosze Cie xDDD

nie mów że jest inaczej xDDDDD to kobiety zdobywają facetów, chcesz powiedzieć? jeśli by tak było, to faceci by nic nie musieli robić xD zresztą, może i tak jest, ale tylko w przypadku Chadów, z cipki wam leci i zaczynacie *spermic* do chadów

*nie wiem jaki jest odpowiednik żeński xD

mnie facet
  • Odpowiedz
nie mów że jest inaczej xDDDDD to kobiety zdobywają facetów, chcesz powiedzieć?


@strike_lucky: poco w ogóle mówić o tym W kontekście zdobywania? To źle brzmi

pytanie ile miał wzrostu facet?


@strike_lucky: niższy ode mnie. Z 168. Niższą sobie znalazł:)

no właśnie, to dlaczego kobiety tak nie zachowują się do tych ładnych ~7/10, jak do tych przystojnych 8+/10?

przecież 7 to już serio powinien być zadbany, przystojny gość


@strike_lucky: nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
powinnam według nich mieć łatwiej w życiu jeśli chodzi o relacje damsko-meskie co jest zupełną nieprawda;)

@konopiapolska: Masz łatwiej tylko żyjesz w baśniowej bańce którą ci zewsząd reklamują, że możesz mieć chada 8-9/10 samemu będąc pewnie max 4/10. To tak nie działa i sama jesteś winna swojej sytuacji zbyt dużych wymagań co do możliwości gdyż może i kiedyś jakiś chad cię zaliczył to uznałaś że masz szansę na świat bajkowy.
Zestarzejesz
  • Odpowiedz
Jeśli kosza da mniej atrakcyjna mniej boli bo im aż tak nie zależy


@konopiapolska: no nie wiem, dziś mi dała taka 6,5/10 kosza i trochę boli nie powiem.

Zresztą do #!$%@? nędzy, jeśliby do mnie napisała jakaś modelka 10/10 to wiedziałbym z miejsca że to #!$%@? FEJK, bo znam swoją wartość i wiem, że mogę liczyć na takie 6-7/10 maks, bo sam tak wyglądam, nie jestem hipergamiczny jak te laski które
  • Odpowiedz
@2cf002b2f4: Wydaje mi się że tego typu dywagacje są zbędne, bo jeżeli ktoś chce ci wymamlać bena na 1szym spotkaniu, lub jest gotów do tego, to znaczy że jesteś kolejnym z kolei i ta osoba nie chce nic poważnego. Zapominasz tylko o jednym, że faceta łatwa kobieta brzydzi podświadomie, kobiecie nie przeszkadza fakt że facet miał 15ście przed nią. Wręcz przeciwnie, działa to na jego korzyść, bo jak to mówią "by
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że tego typu dywagacje są zbędne, bo jeżeli ktoś chce ci wymamlać bena na 1szym spotkaniu, lub jest gotów do tego, to znaczy że jesteś kolejnym z kolei i ta osoba nie chce nic poważnego. Zapominasz tylko o jednym, że faceta łatwa kobieta brzydzi podświadomie, kobiecie nie przeszkadza fakt że facet miał 15ście przed nią. Wręcz przeciwnie, działa to na jego korzyść, bo jak to mówią "by mieć kobietę,
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Z wzrostem pozwolę sobie zauważyć, że jeżeli facet miał całe życie niższe koleżanki od siebie, to po prostu przywykł do pewnego standardu i taka wysoka kobieta powoduje że się źle przy niej czuje, podświadomie. Tak samo z facetem której jest niższy niż kobieta, kobieta się źle przy nim czuje bo w szpilkach źle przy nim wygląda.
  • Odpowiedz
Masz łatwiej tylko żyjesz w baśniowej bańce którą ci zewsząd reklamują, że możesz mieć chada 8-9/10 samemu będąc pewnie max 4/10. To tak nie działa i sama jesteś winna swojej sytuacji zbyt dużych wymagań co do możliwości gdyż może i kiedyś jakiś chad cię zaliczył to uznałaś że masz szansę na świat bajkowy.

Zestarzejesz się, zegar wybije 30 to zmienisz swoje nastawienie i coś znajdziesz.

Porównanie tego do sytuacji przegrywa który nawet
  • Odpowiedz
Zapominasz tylko o jednym, że faceta łatwa kobieta brzydzi podświadomie, kobiecie nie przeszkadza fakt że facet miał 15ście przed nią. Wręcz przeciwnie, działa to na jego korzyść, bo jak to mówią "by mieć kobietę, miej kobietę".


@Marek_Rekus: Januszowate mądrości życiowe( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przeczytałam dzisiaj sporo głupot, ale ty to już przesadziłeś XD


@konopiapolska: ale kolega @Marek_Rekus: ma rację.

jestem przekonany że większość kobiet wolałaby faceta który ma np. 20 parterek na koncie, aniżeli prawiczka, albo po prostu niedoświadczonego.

Facet który miał duzo kobiet jest dla kobiet atrakcyjny, dlatego bo -> miał dużo kobiet xD
Tak działa logika kobiet.

Niby dlaczego te agresywne, bezlitosne Chady na tinderze mają takie branie?
oczywiście normalne laski
  • Odpowiedz
@konopiapolska: > Co ten wykres pokazują. Kobiety są obiektywne, a mężczyźni to desperaci którzy jakby mogli to by wyruchali pół osiedla.

@konopiapolska: akurat preferencje mężczyzn przypominają rozkład normalny - zgodnie z natura wartości średnich jest zawsze najwiecej. To nie faceci są napaleni, tylko laski są wybredne - ma to kilka zrozumiałych uzasadnień, ale o tym nie chce mi się pisać.
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od tego że połowa tagu przegryw to faceci 4/10 którzy żyją w swoim #!$%@? bo laska 9/10 n


@konopiapolska: boże kobieto. załóż sobie konto przeciętnieka na tinderze to się przekonasz jak działa świat i jak zwykli faceci mają #!$%@? xD
  • Odpowiedz
no nie wiem, dziś mi dała taka 6,5/10 kosza i trochę boli nie powiem


@strike_lucky: bolało by bardziej gdyby była 10/10 ;)

kują Chadów xD wbrew pozorom, z 70% polubień taki chad otrzymuje od brzydkich ulanych 2/10.

Ja np. z miejsca na tinderze jakichś Julkom insta gril przesuwam w lewo xD


@strike_lucky: wiele kobiet ma podobne podejście i zbyt przystojnemu nie dadzą w prawo tak jak wiele mężczyzn da w
  • Odpowiedz