Wpis z mikrobloga

Twoje, bo mówisz "ale jak to przystojniacy mają branie :o "

Czyli mięcho, mięcho, mięcho, a nie jakieś tam brednie o charakteru, romantyzmom, inteligencji, pięknym słowom i ciepłym serduszku.


@nowywinternetach: Oczywiście. Przecież poza wyglądem gówno macie do zaoferowania. Pozdrawiam serdecznie;)
  • Odpowiedz
Nie my, tylko ci przystojniacy bez mózgu na których lecisz płytka dziecinko. Pozdrawiam.



@nowywinternetach: bawi mnie hipokryzja wykopków. Atakują dziewczyny za to że lecą na tych którzy im się podobają, a sami robią to samo. Każdy z was powtarza że z brzydką by się spotkał, dlaczego kobietom macie to samo za złe XD żałośni jesteście
  • Odpowiedz
bawi mnie hipokryzja wykopków.


@konopiapolska: A nas hipokryzja dziewczyn, które mówią, że "takie nie są", a są identyczne.

Special snowflakes.

Atakują dziewczyny za to że lecą na tych którzy im się podobają, a sami robią to samo.


Nie. Atakujemy za to, że mówią, że nie lecą na wygląd, że nie są tak puste i płytkie jak mężczyźni, że inne cechy się bardzo liczą.

Za bardzo zadzierają nosa, próbują się zrobić na
  • Odpowiedz
@konopiapolska: To po co napisałaś w takim razie:

ale jak to przystojniacy mają branie :o


Ja ci nic nie wpycham ani nie zwalam na ciebie żadnej odpowiedzialności xD. Nie jestem pewien czy ty na serio myślisz, że w tym wszystkim chodzi tylko o to, by pokazać, że przystojny ma łatwiej. Dlatego się ciebie tego zapytałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A nas hipokryzja dziewczyn, które mówią, że "takie nie są", a są identyczne.

Special snowflakes.


@nowywinternetach: wywalone bo to idzie w dwie strony. Pełno takich samych mężczyzn ;) mówią że nie lecą na plastiki potem na do nich podbijają

Nie. Atakujemy za to, że mówią, że nie lecą na wygląd, że nie są tak puste i płytkie jak mężczyźni, że inne cechy się bardzo liczą.

Za bardzo zadzierają nosa, próbują się
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Napisałem gdzieś 2 tygodnie temu, że nie o to chodzi w tych postach.

To, że przystojny ma łatwiej wie każdy. Natomiast to co pokazujemy jest z czymś z deka innym. Chodzi o to, że sam wygląd może zastąpić charakter. Przystojny, który jest #!$%@? ma powodzenie, ale brzydki, który jest normalny i szanujący go nie ma. Projekt klaudiusz pokazał, że wyzywanie kobiet w przypadku przystojnego faceta nie kończy się zablokowaniem
  • Odpowiedz
, że przystojny ma łatwiej wie każdy. Natomiast to co pokazujemy jest z czymś z deka innym. Chodzi o to, że sam wygląd może zastąpić charakter. Przystojny, który jest #!$%@? ma powodzenie, ale brzydki, który jest normalny i szanujący go nie ma. Projekt klaudiusz pokazał, że wyzywanie kobiet w przypadku przystojnego faceta nie kończy się zablokowaniem lub spławieniem, a wręcz przeciwnie.


@Lolistatrolista: to idzie ku.wa w dwie strony. Ile razy mam
  • Odpowiedz