Wpis z mikrobloga

akurat preferencje mężczyzn przypominają rozkład normalny - zgodnie z natura wartości średnich jest zawsze najwiecej. To nie faceci są napaleni, tylko laski są wybredne - ma to kilka zrozumiałych uzasadnień, ale o tym nie chce mi się pisać.


@szczypawka: biologia się kłania( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@strike_lucky: Kiedyś tu czytałem post takiej kobiety, co narzekała że gość jest do bani, bo uwaga, jest niedoświadczony w łóżku. Świetny facet, chemia, te inne duperele, wszystko pięknie zaznaczone na check-liście. I ta baba, jak jej napisali że co za problem, miesiąc go pouczy a potem będzie miała taki seks jak lubi, to ona powiedziała że go olewa bo jej się nei chce czekać.... no ręce opadają.
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Prawda, zauważ tylko że życzę szczerze szczęścia. Tobie, bo nie zostaniesz matką, więc nie będziesz mogła jak zniszczyć nikomu życia ślubem i alimentami, a ponadto będziesz mogła szaleć do woli :). Żaden gość i tak takiej baby jak ty nie weźmie na żonę chyba że jest simpem lub spełnia inne cechy archetypu męża.
  • Odpowiedz
bolało by bardziej gdyby była 10/10 ;)


@konopiapolska: przecież pisałem że takim od razu daje w lewo, ale jak już pisze z jakąś 8/10(takich mam w parach może z 1% zazwyczaj usuwają mnie zaraz po zlajkowaniu), to liczę na coś więcej, ogólnie trochę beka, ale jeśli by mi proiponowała kolacje/śniadanie to bym parsknął śmiecha z tego fejk konta ;)

wiele kobiet ma podobne podejście i zbyt przystojnemu nie dadzą w prawo
  • Odpowiedz
Kiedyś tu czytałem post takiej kobiety, co narzekała że gość jest do bani, bo uwaga, jest niedoświadczony w łóżku. Świetny facet, chemia, te inne duperele, wszystko pięknie zaznaczone na check-liście. I ta baba, jak jej napisali że co za problem, miesiąc go pouczy a potem będzie miała taki seks jak lubi, to ona powiedziała że go olewa bo jej się nei chce czekać.... no ręce opadają.


@Marek_Rekus: sam ostatnio się spotykałem
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: właśnie nie, znam wiele kobiet które jak dowiedziały się że facet miał sporo lasek przed nimi to zrywały kontakt z nim. Może dla tych Julek to zaleta że facet przed nią zaliczył 15 lasek ale dla normalnej kobiety to wada.
  • Odpowiedz
no nie bardzo, mam konto fake chada modela i jakoś tego nie widać XD


@strike_lucky: bo jak ma to widać skoro nie wszystkie nieatrakcyjne dają ci w prawo?

chcesz powiedzieć że wolałabyś być z niższym, niż z takim 190 cm+ z któym jak się przytulisz, to tak jakbyś czuła że jestreś drobniejsza, mniejsza? dziwne, nie do uwierzenia xd


@strike_lucky: ty chyba nie czytasz moich komentarzy. Pisałam przecież że podał mi
  • Odpowiedz
bo jak ma to widać skoro nie wszystkie nieatrakcyjne dają ci w prawo?


@konopiapolska: porównuje sobie to z moim kontem i doszedłem do wniosku, że jakimś dziwnym cudem, sporo tych brzydkich nawet na własnym koncie nie widzę, a lajkują Czada, ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby nie grupki, wykopki nie widziałabym że wzrost ma dla niektórych takie znaczenie xd


@konopiapolska: to jesteś wyjątkiem, nie znam
  • Odpowiedz
porównuje sobie to z moim kontem i doszedłem do wniosku, że jakimś dziwnym cudem, sporo tych brzydkich nawet na własnym koncie nie widzę, a lajkują Czada, ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@strike_lucky: nadal sporo to nie wszystkie

to jesteś wyjątkiem, nie znam kobiety która by chciała być z niższym, jak już, to takie chcą, żeby był chociaż równy czy wyższy z 2 cm, ale większość kobiet
  • Odpowiedz
ta jasne, tak sobie tłumaczysz. W rzeczywistości myślę że nie chcesz czuć się 'gorszy'


@konopiapolska: no widzisz mam gust, co ja poradzę? owszem może niektóre takie mi się podobają, ale w głowie mam to, że z nimi byłby problem i nie są zbyt inteligentne, są atencyjne, dużo wymagające.
Wręcz przeciwnie, podobno te najładniejsze są bardzo mądre. ;)
  • Odpowiedz
no widzisz mam gust, co ja poradzę?


@strike_lucky: wraz ze starością wymagania się ponąć obniżają. To ma sens

ale w głowie mam to, że z nimi byłby problem i nie są zbyt inteligentne, są atencyjne, dużo wymagające.

Wręcz przeciwnie, podobno te najładniejsze są bardzo mądre. ;)


@strike_lucky: nierozumiem

ale jeśli chodzi o sam seks, myślę, że nie byłoby różnicy między seksem z taką 7/10 a 10/10, ta i ta są
  • Odpowiedz