Wpis z mikrobloga

Jest podkład biologiczny, co nie zmienia faktu, że większość facetów dalej patrzy na charakter,


@Lolistatrolista: XD

Coraz więcej facetów przestaje być tymi "desperatami" o czym świadczy, że zaczynami nazywać te rzeczy po imieniu, popularne jest obecnie simp.


@Lolistatrolista: taa. Facet zgadza się z kobietą- simp. Tak to teraz wygląda;)

To w końcu faceci to tylko roboty lub desperaci do zapładniania czy faktyczne istoty z wymaganiami?


@Lolistatrolista: why not both?;)
taka wasza natura. Tak jak pani z biologii zauważyła: mężczyźni idą w ilość (ciągła produkcja spermy) kobiety w jakość (komórka jajowa raz na miesiąc) XD


@konopiapolska: Może porównamy ilość jaką ty zaliczyłaś a ile ja czy inne wykopki.

jestem świadoma jak wyglądam dlatego też nikogo nie szukam. Świadomość że mogę liczyć jedynie na ochłap wystarczająco mnie zachęca do singielstwa;)


@konopiapolska: Ten "ochłop" to facet o takiej samej atrakcyjności (czy jakości
Może porównamy ilość jaką ty zaliczyłaś a ile ja czy inne wykopki.


@M_xxx: no no mysle do twojej liczby na pewno mi daleko XD

Ten "ochłop" to facet o takiej samej atrakcyjności (czy jakości genów) jak ty. Ba, wy laski nawet lepszych nazywacie ochłapami.

Jeśli taki facet to ochłap, to kim ty jesteś?


@M_xxx: jakby postawili przede mną przystojniaka z twoim zajobem i faceta 2/10 z podobnymi poglądami do moich
narzekanie rzecz ludzką. Nic nie poradzę że momentami mnie to dobija XD co nie znaczy że im zazdroszczę tym że muszą się już gówniakami zajmować


@konopiapolska: Życzę bezpłodności. Z taką matką i żoną, to nie wiem kto się podejmie zadania życia w jednym domu.
@Marek_Rekus: Czemu przede mną skoro ja nie zamierzam w niej nurkować xd a pomyśl sobie że dziewczyny tak samo myślą jak normalny faceci że jak laska miała dużą ilość w sobie to często są skreślanie i kobiety tak samo mają że jak facet zaliczył dużo lasek to też oni są skreślani. Mówię tu o normalnych ludziach i o przyszłych związkach.