Wpis z mikrobloga

: i tu już te 10/10 bierzesz pod uwagę xD


@konopiapolska: no bo głupotą by było stwierdzenie, że te 10/10 są brzydkie? wut?

nierozumiem


@konopiapolska: no że 10/10 to atencyjne szmaciury lecące na kasę, sławę i Czadów, czego tu nie rozumieć?
Skoro to niby jakieś ideały, to dlaczego nie mogą wymagać?
Problem dotyczy zwykłych kobiet co mają wymogi takie, jak te modelki.
  • Odpowiedz
no bo głupotą by było stwierdzenie, że te 10/10 są brzydkie? wut?

Ja jak pisałem, lubuje się w takich 6-7/10, serio bardziej mnie podniecają od modelek 10/10 xD

ale jeśli chodzi o sam seks, myślę, że nie byłoby różnicy między seksem z taką 7/10 a 10/10, ta i ta są śliczne i równie by na mnie działały.


@strike_lucky: noo właśnie, widzę nieścisłości w zeznaniach..

no że 10/10 to atencyjne szmaciury lecące
  • Odpowiedz
@konopiapolska: tu raczej chodzi o to, że kobiety nie są do końca szczere, mówią co innego(ważny jest charakter, pewność siebie) a w praktyce wychodzi co innego - wygląd jest najważniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziwne, nigdy bym się czegoś takiego po kobietach nie spodziewał, tu też wchodzi kolejne kłamstwo - kobiety są wrażliwe, empatyczne... no chyba że do zwierząt, to tu się zgodzę xd
  • Odpowiedz
Każdy facet by się zgodził na seks z ładną laska na pierwszym spotkaniu a nawet spora część na seks z byle jaką kobietą.


@2cf002b2f4: ee tam, podejrzewam że brzydcy z zerową pewnością siebie węszyliby jakiś podstęp, gdzie różowe niezbyt urodziwe mając możliwość bycia wyruchaną przez klaudiusza nawet przez sekundę nie dopuszczają takiej myśli
  • Odpowiedz