Wpis z mikrobloga

Kiedy ktoś pyta mnie o przykład najbardziej godnej pożałowania postawy światopoglądowo-życiowej, to odpowiadam zawsze bez wahania:

Bycie Polskim prawakiem patriotą mieszkającym na zachodzie Europy

To musi być efekt jakiegoś poważnego uszkodzenia organu, który u zdrowych ludzi odpowiada za myślenie. Nie akceptujesz gejów, lewactwa, wysokich podatków, Żydów, Muzułmanów i politycznej poprawności? Mam pomysł - przeprowadź się do UK, Niemiec, Szwecji czy innej Holandii. Tam co prawda wszystko to jest, ale twój gadzi umysł słysząc słowo "pieniądze" chowa husarkie skrzydła do kieszeni spodni marki Bomber i skupia się na przeliczaniu profitów.

Wielu takich jest na tym portalu, często "prominentnych" konserw, radośnie spamujących internet dla Korwinów, Bosaków i innych wybryków politycznej natury. Rano do pracy u Helmuta za Euro, potem do Rajiesha do sklepu po piwko, kebsa od Ahmeda i do domku, w sąsiedztwie Muzułmanów, eimgrantów z całej Europy i tej miłej pary gejów z mopsem co zawsze good morning mówią. Kąkuter odpalon. www.wypok.peel. O. Znowu jakiś durny lewak pisze że LGBT powinni mieć równe prawa, albo coś o prawie do aborcji. Bezmyślne tęczowe trolle. W Polsce będzie normalność, nie damy jej zniszczyć podatkami i Unią Europejską. O kurde, Helmut dzwoni, znowu na zakładzie światło zostawiłem włączone. Ja, ja, very sorry mister. Me good, work hard.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
Pobierz Kozajsza - Kiedy ktoś pyta mnie o przykład najbardziej godnej pożałowania postawy świ...
źródło: comment_1617616318NbC9VtN1EXWTrRsVUxhiPe.jpg
  • 93
@xionze co mnie miało zaboleć frustracie? Atencyjna ..... żebrząca o kasę? Proszę cię. Zwykły przegryw z marginesu. Takim można albo współczuć albo gardzić. tym akurat gardzę
@UchoSorosa ty z tą konfa to faktycznie masz problem. Na twoim miejscu bym to skonsultował ze specjalistą. Nigdy na nich nie głosowałem więc może żeby mnie obrazić zasugeruj mi homoseksualizm jak twoi koledzy z neuropa sugerują MW?
@clickPLUS napisz jeszcze raz po polsku. Ewentualnie idź się
@patykiem_pisane on też z konfy? wasza mania jest jakaś zaraźliwa? Z czego wynika skoro dzięki wam i waszej walce na portalu z kotkami i dziecięcą....obrazkami mają poparcie poniżej progu?
@VrubeL: Nie wiem. Wiem natomiast, że jest prawicowcem. Tak więc Vrubel, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z czego wynika skoro dzięki wam i waszej walce na portalu z kotkami i dziecięcą....obrazkami mają poparcie poniżej progu?


Kto ma poparcie poniżej progu? Bo chyba nie zdajesz sobie sprawy, że neuropa na wykopie to komuchy, socjaliści, liberałowie oraz libertarianie.
@clickPLUS przecież napisałem przegrywie że ja nigdzie nie musiałem wyjeżdżać. Poproś kogoś starszego żeby ci tłumaczył tekst pisany bo najwyraźniej sobie nie radzisz.

O i widzę że cenzura działa. Jak w TVP xd