Wpis z mikrobloga

Kiedy ktoś pyta mnie o przykład najbardziej godnej pożałowania postawy światopoglądowo-życiowej, to odpowiadam zawsze bez wahania:

Bycie Polskim prawakiem patriotą mieszkającym na zachodzie Europy

To musi być efekt jakiegoś poważnego uszkodzenia organu, który u zdrowych ludzi odpowiada za myślenie. Nie akceptujesz gejów, lewactwa, wysokich podatków, Żydów, Muzułmanów i politycznej poprawności? Mam pomysł - przeprowadź się do UK, Niemiec, Szwecji czy innej Holandii. Tam co prawda wszystko to jest, ale twój gadzi umysł słysząc słowo "pieniądze" chowa husarkie skrzydła do kieszeni spodni marki Bomber i skupia się na przeliczaniu profitów.

Wielu takich jest na tym portalu, często "prominentnych" konserw, radośnie spamujących internet dla Korwinów, Bosaków i innych wybryków politycznej natury. Rano do pracy u Helmuta za Euro, potem do Rajiesha do sklepu po piwko, kebsa od Ahmeda i do domku, w sąsiedztwie Muzułmanów, eimgrantów z całej Europy i tej miłej pary gejów z mopsem co zawsze good morning mówią. Kąkuter odpalon. www.wypok.peel. O. Znowu jakiś durny lewak pisze że LGBT powinni mieć równe prawa, albo coś o prawie do aborcji. Bezmyślne tęczowe trolle. W Polsce będzie normalność, nie damy jej zniszczyć podatkami i Unią Europejską. O kurde, Helmut dzwoni, znowu na zakładzie światło zostawiłem włączone. Ja, ja, very sorry mister. Me good, work hard.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
Kozajsza - Kiedy ktoś pyta mnie o przykład najbardziej godnej pożałowania postawy świ...

źródło: comment_1617616318NbC9VtN1EXWTrRsVUxhiPe.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@CorpseBide: Ale co jest nie tak z tymi grupami bo nie rozumiem? xd Ja osobiście podczas lockdownu znalazłem dzięki takiej grupie pracę za więcej niż wcześniej miałem. A fajki? Każdy orze jak może a kupienie sztangi fajek polskich za 50 funtów jest bardziej opłacalne niż płacić 11 za paczkę #!$%@?, angielskich fajek xd
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Lepsi byli Ci członkowie partii Korwin, którzy próbowali „nawracać” ludzi w UK i zakłócać te parady xD Aktualnie Ordo Iuris zabiera się za chrystianizację europy. Tej siły już nie powstrzymacie.
  • Odpowiedz
@Kml93: To źle że jesteśmy tanią siłą robacza. Polacy siedzą latami w UK i w innych krajach i robią ciągle to samo. Proste prace magazynowe a potem joint albo piwko i tyle. Te grupki pokazują że nie robimy progresu i to mnie boli.
  • Odpowiedz
@Kml93: Nie, ale to można wytłumaczyć niskimi zarobkami i słabym traktowaniem pracownika. Na emigracji brak progresu można wytłumaczyć tylko i wyłącznie mentalnością.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: widzę takich czasem na Twitterze. Polak mieszkający w Holandii popierający PiS, Polak mieszkający w UK i głosujący na PiS żeby gejów nie było xD domyślam się czym zajmują się zawodowo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kozajsza: oprócz tego jest dużo osób, którym w głowie tylko kasa a resztę mają w dupie. Moja znajoma mieszka w Holandii, bo Polska za biedna. Niezmiennie popiera PiS, bo jej matce dali 13 i 14. Oczywiście błyskawica na profilowym była( ͡° ͜ʖ ͡°) i to nie bait, to niestety prawdziwe życie.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: najsmieszniejsze jest to, ze jadą korzystać z tych strasznych lewackich, co ja godom! KOMUNIZDYCZNYH rozwiązań typu płaca minimalna, prawa pracownicze, wsparcie socjalne, a potem radośnie głosują na korwina czy inne wolnorynkowe gumwo xD
  • Odpowiedz
@Kozajsza: W ogóle ludzie na emigracji nie powinni móc głosować moim zdaniem, nie mieszkasz tu to nie masz prawa głosu. Ale co do tematu to zawsze kisnę z tych patriotów za granicą co popylają w koszulkach POLAND i orzełkiem i żalą się jak to tęsknią za ojczyzną jakby ktoś im zakazał wrócić xD Ten ich patriotyzm kończy się tam gdzie zaczynają się lepsze zarobki xD
  • Odpowiedz
@mnik1: Przecież amerykańska polonia to nasza najlepsza i najbardziej RiGCzowa polonia na całym Świecie. Polacy w USA są w górnej części jeśli chodzi o zarobki wśród Białych ludzi (wśród Białych, nie wśród ogółu!)

Bardzo pracowici i przedsiębiorczy, a przy tym kultywują pamięć o ojczyźnie i wychowują dzieci w duchu polskości, a przeciętny interesujący się Polską polonus ma większą wiedzę o naszym kraju niż większość Wykopków (polecam porozmawiać z tymi ludźmi gdy
  • Odpowiedz
  • 0
@SkrytyZolw co oznacza zwrot śmiesznie patrzeć? Np patrzeć na coś robiąc zeza a może wystawiając język? A może masz 15 lat i polska język trudna język? Xdd i dlaczego niby ma mnie pięć dupa? Bo zleciał się tęczowy margines społeczny na stronę z kotkami i udają że coś znaczą? xdd
  • Odpowiedz