Wpis z mikrobloga

Kiedy ktoś pyta mnie o przykład najbardziej godnej pożałowania postawy światopoglądowo-życiowej, to odpowiadam zawsze bez wahania:

Bycie Polskim prawakiem patriotą mieszkającym na zachodzie Europy

To musi być efekt jakiegoś poważnego uszkodzenia organu, który u zdrowych ludzi odpowiada za myślenie. Nie akceptujesz gejów, lewactwa, wysokich podatków, Żydów, Muzułmanów i politycznej poprawności? Mam pomysł - przeprowadź się do UK, Niemiec, Szwecji czy innej Holandii. Tam co prawda wszystko to jest, ale twój gadzi umysł słysząc słowo "pieniądze" chowa husarkie skrzydła do kieszeni spodni marki Bomber i skupia się na przeliczaniu profitów.

Wielu takich jest na tym portalu, często "prominentnych" konserw, radośnie spamujących internet dla Korwinów, Bosaków i innych wybryków politycznej natury. Rano do pracy u Helmuta za Euro, potem do Rajiesha do sklepu po piwko, kebsa od Ahmeda i do domku, w sąsiedztwie Muzułmanów, eimgrantów z całej Europy i tej miłej pary gejów z mopsem co zawsze good morning mówią. Kąkuter odpalon. www.wypok.peel. O. Znowu jakiś durny lewak pisze że LGBT powinni mieć równe prawa, albo coś o prawie do aborcji. Bezmyślne tęczowe trolle. W Polsce będzie normalność, nie damy jej zniszczyć podatkami i Unią Europejską. O kurde, Helmut dzwoni, znowu na zakładzie światło zostawiłem włączone. Ja, ja, very sorry mister. Me good, work hard.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
Kozajsza - Kiedy ktoś pyta mnie o przykład najbardziej godnej pożałowania postawy świ...

źródło: comment_1617616318NbC9VtN1EXWTrRsVUxhiPe.jpg

Pobierz
  • 93
@Kozajsza: Z tymi kucami-emigrantami jest identycznie, jak z amerykańską polonią - składającą się głównie ze staruchów, którzy uciekli z kraju albo przed upadkiem komuny, albo tuż po. Nie mają zielonego pojęcia jak Polska wygląda teraz, żyją cały czas z przekonaniem że albo u nas nadal komunizm i Stalin, albo z głodu musimy ssać kamienie, bo taka bieda i zacofanie - stąd łatwo naciąć ich na propagandę, że przychodzi dobry, nie wiem,
@UchoSorosa nie wiem czy zauważyłeś czy to tylko twoja mania prześladowczo depresyjna ale słowem nie wspomniałem o konfederacji? Ale skoro już wspomniałeś to oni też w każdym wpisie żebrzą jak ta atencyjna....grubas?
nie wiem czy zauważyłeś czy to tylko twoja mania prześladowczo depresyjna ale słowem nie wspomniałem o konfederacji?


@VrubeL: Ale ja wspomniałem, masz problem że jakiś patentowany leń z konfederacji który nie potrafi zabrać się za uczciwą robotę żebrze o pieniądze?

jak ta atencyjna....grubas?


to jest kobieta, nie pisze się grubas tylko grubaska. A tak przy okazji nazywa się Julia Polakowska i jest z konfederacji.
UchoSorosa - > nie wiem czy zauważyłeś czy to tylko twoja mania prześladowczo depresy...

źródło: comment_1617619128lDwXISYBuXJfoz6ecwHj3l.jpg

Pobierz
@xionze co xddd ale idąc twoim tokiem rozumowania zapytam. obaliles już KK na portalu z kotkami frustracie? No i chyba jeszcze za mało zasmieciles ten portal informacjami o 2% tęczowym marginesie spolecznym.
@UchoSorosa słaba z niej atencjuszka bo nawet jej nie znam natomiast tą gruba atencyjną ...... znają chyba wszyscy. Reprezentuje 2% margines społeczny i non stop żebrze o kasę. Jak to lewar małe rączki do pracy wielką morda do żebrania.