Wpis z mikrobloga

Mój tato, lat 74, nadal czeka na szczepionkę (w związku z wiekiem i przebytymi chorobami, lekarz zadecydował,że musi być Pfizer), a to ście**wo holownia wykorzystuje luke w systemie i się jeszcze tym chwali!
Co za szuja!!!
Jak ktoś może popierać jeszcze @PL_2050 !?!?!?
Mentalny jandyzm!

PS. Piszę to po raz drugi, bo uzdolniona @moderacja poprzedni wpis mi skasowała po 8 mi ustach, bez podawania przyczyny...

#polityka #polska #holownia #moderacja #bekazpodludzi
Pobierz m.....a - Mój tato, lat 74, nadal czeka na szczepionkę (w związku z wiekiem i przebyt...
źródło: comment_1617544848fyYIRfeyerp5YSks1HeZoX.jpg
  • 97
@kanapeczka_z_kanapa na szczęście już w wielu religiach (nie tylko chrześcijańskich) doszli do tego,że każdy odpowiada za siebie.
Hołownia za swoje bycie hiena, wykorzystująca luki/słabości systemów i ludzi,a ja za mój gniew.
Jeszcze jakieś masz błyskotliwe teksty o podłożu religijno-moralnym, rodem z Afryki i przyjaciela Kalego??
@Just_Think_More jak będzie możliwe okraść twój zakład pracy, albo twojego sąsiada,to też to zrobisz, bo luką w systemie i ogólnie problem tego, kto se nie ogarnął??
Wykop cały płaczący, jak Janusz kogoś robi na szaro, ale jak to ty kogoś robisz na szaro, to już jest cacy...
Gdzie wy jakies sumienie macie?? Jakiś kręgosłup moralny??
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@marcus1a:

jak będzie możliwe okraść twój zakład pracy, albo twojego sąsiada,to też to zrobisz, bo luką w systemie i ogólnie problem tego, kto se nie ogarnął??


Jakie okraść, jaka luka w systemie pacanie XD? Dworczyk oficjalnie mówił, że otwarta rejestracja, tak samo ich profil na Twitterze. Przestań ćpać.

Tatuś pewnie dumny.