Wpis z mikrobloga

Mój tato, lat 74, nadal czeka na szczepionkę (w związku z wiekiem i przebytymi chorobami, lekarz zadecydował,że musi być Pfizer), a to ście**wo holownia wykorzystuje luke w systemie i się jeszcze tym chwali!
Co za szuja!!!
Jak ktoś może popierać jeszcze @PL_2050 !?!?!?
Mentalny jandyzm!

PS. Piszę to po raz drugi, bo uzdolniona @moderacja poprzedni wpis mi skasowała po 8 mi ustach, bez podawania przyczyny...

#polityka #polska #holownia #moderacja #bekazpodludzi
Pobierz m.....a - Mój tato, lat 74, nadal czeka na szczepionkę (w związku z wiekiem i przebyt...
źródło: comment_1617544848fyYIRfeyerp5YSks1HeZoX.jpg
  • 97
@edek-ecki pretensje do umoralniającego polityka, który wszystkich chce uczyć zachowania, a sam jest zwykła hiena wykorzystująca chwilowy błąd.
Jak się klient zagapi i zostawi pieniądze na stacji benzynowej, to tez je zawiniesz, bo to przecież jego błąd?? Ty tylko wykorzystałeś przecież nadarzającą się okazję, nieprawdaz?
@Asfalt_Drobiowy cały chlew się tu Januszow wylał z mentalnością Kalego - jak system się spierniczyl i można oszukać państwo, to super, ale jak ich w pracy kolejny Janusz robi na szaro, to płacz wielki na wykopie.
Żenada moralna i intelektualną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@marcus1a: jakoś u mnie wszyscy 60+ który chcieli się zaczepić są już zaszczepieni. 989 i wszystko załatwione, teraz zapisałem rodziców 55+ i jakoś się dało. Sam mam zamiar pokręcić się punktach szczepieni aby załapać się na szczepionkę na którą się ktoś zapisał a później miał #!$%@?. Jak ojcu się nie chce zadzwonić na 989 to sam to zrób w jego imieniu.
pretensje do umoralniającego polityka, który wszystkich chce uczyć zachowania, a sam jest zwykła hiena wykorzystująca chwilowy błąd.

Jak się klient zagapi i zostawi pieniądze na stacji benzynowej, to tez je zawiniesz, bo to przecież jego błąd?? Ty tylko wykorzystałeś przecież nadarzającą się okazję, nieprawdaz?


@marcus1a: O czym ty gadasz człowieku? To nie jest gotowanie obiadu, żeby robić to bez testów na żywca. Sprawy decydujące o życiu Polaków powinny być dogłębnie przetestowane
@marcus1a: Weź dziadka to Rzeszowa to Ci go zaszczepią, a redaktora zaprosili, chciał oddać - nie było komu, to co? Miała się zmarnować? Byłbyś szczęśliwy wtedy? Szukasz problemu tam gdzie go nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcus1a: jak ruszyła opcja wyrażenia chęci na bycie zaszczepionym to wypełniłem formularz dla matki (51lat) i teraz w sobotę otrzymala telefon z propozycją terminów i lokalizacjami, zdecydowała się na miasto oddalone o 25km i dostanie pierwszą dawkę pfizera 8 Maja
By babcie zaszczepić zadzwoniłem tydzień temu na tą ogolno polską infolinię i znalazło się miejsce w jej mieście i to w przeciągu 13 dni.

Jaki termin dostał twój dziadek?
@mroznykasztan kieruje mój gniew na Janusza, który wykorzystuje luke w systemie, a umoralnia wszystkich wokoło.
Hipokryta i tyle!
Nie rozumiem ludzi, którzy bronią takiego zachowania.
Wykorzystanie czyjejś słabości jest zachowaniem godnym hieny, a nie normalnego człowieka z kręgosłupem moralnym.
Jak widzę błąd - zwracam uwagę.
Jak widzę słabość - pomagam, a nie wykorzystuję na swoją korzyść. Czego tu nie można zrozumieć?