Wpis z mikrobloga

Mój tato, lat 74, nadal czeka na szczepionkę (w związku z wiekiem i przebytymi chorobami, lekarz zadecydował,że musi być Pfizer), a to ście**wo holownia wykorzystuje luke w systemie i się jeszcze tym chwali!
Co za szuja!!!
Jak ktoś może popierać jeszcze @PL_2050 !?!?!?
Mentalny jandyzm!

PS. Piszę to po raz drugi, bo uzdolniona @moderacja poprzedni wpis mi skasowała po 8 mi ustach, bez podawania przyczyny...

#polityka #polska #holownia #moderacja #bekazpodludzi
m.....a - Mój tato, lat 74, nadal czeka na szczepionkę (w związku z wiekiem i przebyt...

źródło: comment_1617544848fyYIRfeyerp5YSks1HeZoX.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • 3
@IdzDoAptekiPoLeki powiem więcej, ja jestem zaszczepiony juz w związku z jedną z prac - natomiast nie cierpię źle rozumianego koleżeństwa i mentalności azjatyckiej.
Zarejestrowany w Krakowie, w pierwszy dniu swojego rocznika - tato ma szczepienie wyznaczone na 12 kwietnia.
Ale śmiało mogę patrzeć sobie w lustro w twarz i mogę również szydzić z mentalnego Jandy - Hołowni!
  • Odpowiedz
  • 3
@Zendemion tak sobie tłumacz mentalny ściek - podziwiam, że bronisz człowieka, który okradlby znaleziony portfel i powiedział, zero przecież wina tego,który go zgubił. On przecież tylko znalazł i wziął.

Taki sam z ciebie mentalny Janda i z Hołowni
  • Odpowiedz
  • 0
@AlBundy95 czyli jak zgubisz portfel a ja go znajdę i zabiorę sobie twoje pieniądze,to też wina będzie twoja (błąd systemu), prawda??

Naprawdę bronisz nieuczciwego polityka??
Tak po ludzku?? Według ciebie to jest w porządku??
  • Odpowiedz
@marcus1a: Dostał oficjalne zaproszenie i wielokrotnie sprawdzał czy to nie jest pomyłka i czy może oddać termin starszej osobie. Gdzie ty tu widzisz kradzież? To co miał zrobić, odpuścić, żeby szczepionka była do wyrzucenia?
  • Odpowiedz
  • 0
@miki4ever tłumacz się dalej, mentalny Jando. Jeśli nie rozumiesz, na czym polega zwykła,prosta uczciwość (tym bardziej polityka wobec społeczeństwa), to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać.

Zwykła wariacja w zastosowaniu moralności kalego (jak kali się zaszczepić, to dobrze, ale jak musiałby czekać, to źle)
  • Odpowiedz
Zarejestrowany w Krakowie, w pierwszy dniu swojego rocznika - tato ma szczepienie wyznaczone na 12 kwietnia.


@marcus1a: Ojciec dzwonił na 989? Bo jeśli tak to dziwna sprawa. Poprzez ogólnopolską linię telefoniczną rejestrowała się moja matka (77 lat) dopiero dwa tygodnie temu (ponad 2 miesiące od początku zapisów) bo wcześniej szurała i nie chciała się szczepić. I ma już w tym tygodniu wyznaczony pierwszy termin (9 kwietnia).
  • Odpowiedz
Oczywiście życzę wam z całego serca, żeby wasi rodzice/bliscy czekali cierpliwie w kolejce, a w tym czasie żeby ich wyprzedził polityk, tłumaczący się luką w systemie


@marcus1a: Jeśli źle życzysz ludziom, z którymi się nie zgadzasz w internecie, to się nad sobą zastanów chwilę dłużej.
  • Odpowiedz