Wpis z mikrobloga

Hej Miruny,

ciąg dalszy tego wpisu

byłem dziś u tate i usiadłem z nim przed kąkuterem, żeby założyć mu LinkedIna. Poszło całkiem sprawnie, jednakże dziś zamiast odpocząć to cały dzień mycie okien dla Jezusa i gotowanie, więc za dużo nie podziałaliśmy. Profil założony, nauczył się dodawać poprzednie stanowiska w rubryczce "doświadczenie", a jako pracę domową dostał uzupełnienie tej rubryczki kompletnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale pytanko mam tutaj do tych co bardziej ogarniętych w tej platformie (osobiście nie mam, jakoś nigdy nie potrzebowałem, stolarz/rzemieślnik here, więc nie wiem czy to portal dla takich jak ja xD) - na co zwrócić uwagę przy robieniu tego profilu? Czego unikać, co przyciąga uwagę?

Wołam @kaxaj: @Ccore: @sh2dov: bo wskazywali mi mocno na LinkedIna

#praca #szukampracy #oswietlenie #biuro #wielkopolska #linkedin #rynekpracy #rekrutacja #przedstawicielhandlowy
  • 4
@wahauhah: Uzupelnic profil, dodac jakies projekty w ktorych uczestniczyl, zacznij szukac ludzi z branzy. Dodawaj rekruterow, odpal mu miesiac darmowego premium i pisz po kolei do managerow z firm zwiazanych z branza.
@Bele2000: powiem Ci szczerze, że tak jak założyłem tylko po to, żeby pomóc założyć tacie, tak od tamtego czasu ani razu nie skorzystałem. Chociaż zastanawiam się poważnie czy by nie zaczać mocniej używać, ale mam dylemat - co mi to da? Jestem stolarzem/rzemieślnikiem więc nie wiem czy LinkedIn ma mi coś do zaoferowania.