Wpis z mikrobloga

@brednyk: myślę, że chodzi o to, że poprzeczka postawiona przez wcześniejszych poprzedników była niezbyt wysoka. A jak mawia moja stara (i wiele zwłaszcza starszych osób) na bezrybiu i rak ryba. Wiec jeśli ktoś ma w miarę spoko mieszkanie a nie pleśń w akademiku nad wanną, jest automatycznie w klasie premium. Nawet jeśli chodzi o wygląd - nie ma zakoli, nie jest turbo niski i gruby - jackpot.
@brednyk: 7/10 XD wy jestescie ostro powykręcani

#!$%@? mać tu co chwila ktoś pisze, że jakies typy są 7 lub 8 na 10. Do tego często pojawiają się wysrywy debili, którzy się żalą, że są 7-8/10 i są magikami albo mają znikomy kontakt z loszkami.
Jeszcze przypomniał mi sie ten typ blackpill cos tam, który też uważa się własnie za 7-8/10 XD
W jakiej wy K U R W A rzeczywistości
@brednyk: Zastanawiam się w jakim odrealnieniu Ty żyjesz skoro uważasz, że Karol się kobietom nie podoba. Karol właśnie bardzo się podoba (w tym m.in. mi), o czym świadczy chociażby fakt, że masa kobiet spermi mu już w komentarzach na insta, a chyba zgodzisz się ze mną, że kobietom zdarza się to znacznie rzadziej niż facetom. Ja widzę w nim sporo atutów - jest wyważony, potrafi się wysłowić, ma poczucie humoru i
@Bumelante: przyjmijcie wreszcie do wiadomości, że kobiety to nie faceci, dla nas na ocenę (o ile już oceniamy) wpływa nie tylko twarz i sylwetka. To, co na razie widzimy, czyi przede wszystkim spokój, inteligencja, ogarnięcie życiowe, umiejętność zachowania się mimo zonka w postaci takiej żony, plus wzrost, ciemna oprawa, dobry zarost, to razem - mimo jakichś tam nieidealności - to właśnie takie 7/10. A 10/10 miałby z ciałem typów z hotelu
@brednyk: dla mnie facet jest okej i dziwi mnie to ,że zgłosił się do tego programu. Jak na razie sprawia wrażenie bardzo ogarniętego z charakteru. Co do jego wyglądu to uważam ,że jest okej. Ma włosy, nie jest rudy ani niski więc porównując go z innymi typami z tego programu to napewno jest to 7/10 ,ale w normalnym życiu to raczej takie 5.5 max 6/10. W mojej skali 5 to osoba