Wpis z mikrobloga

@sebsossj: @sebsossj: To sa mega pozytywni ludzie po wielu przejsciachimo wszystko nadal aktywnie pracują na korzyść innych zamiaat hejtowac bez zapoznania się w ich wyssana z dupy historie mediów dla klikniec o popku przelejcie im lepiej po dwie dyszki bo nie zasługują na tak trudny los albo coniektorzy #!$%@? sie z glowki w ścianę
  • 0
@thisismaddnes: Przecież tak jest w każdej branży, zawodzie i profesji, to dlaczego miałoby tak nie być z lekarzami?
Przecież jak na roku studiuje, dajmy na to 100 takich ludzi, to ta ostatnia dwudziestka, która jakoś się przeslizgiwała przez studia będzie również sredniakami w robocie.
Kolejna rzecz to cel bycia lekarzem. Przecież nikt już tego nie robi "z powołania" i mnie to nie dziwi. Po studia, podczas których mało masz z życia,
@Barto_, weź kilka oddechów, bo skaczesz, jakbyś na rozgrzanej patelni stał boso. Niewidome osoby mogą pisać. Samodzielnie. Odniesienie moje było do tego, że mimo ślepoty można pisać na kompie/telefonie, co w swoim komentarzu negowałeś.
@Barto_, bo to było z dupy. To już nie są jakieś wieki ciemne. Niewidomi i niedowidzący mają więcej możliwości obecnie, żeby nieco lepiej funkcjonować. Nie ma potrzeby podważać tego. Nawet gdyby pisał za nią ktoś, to nie zmienia faktu,że są niewidomi pisarze.
@sebsossj: Ok. Lasce gosc wypalil oczy, poronila, zostala zgwałcona, a wy potraficie ja szkalowac i nazywacia ja podludzmi. To kim wy jestescie i za kogo sie macie.
To ze jest na zrzutce to prosba i wolanie o pomoc i podziwiam, ze mimo tego co widzi w ludziach wokol takich jak tu na wykopie, ma odwage opisac swoja historie i prosic o pomoc. Niedługo zrobie przelew, zycze zdrowia i jak najlepiej, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebsossj: ona ma tyle wspólnego z Popkiem co Ty z rozumem i godnością człowieka...
Mężatka, prowadzi przytulisko dla zwierząt, a Ty masz co najwyżej konto na wykopie i przejmujesz się życiem innych ludzi, bo widać siedząc w piwnicy nie masz własnego :)