Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@login-jest-zajety: Znam takich co studiowali tą niesamowitą magiczną medycynę i u mojego dziadka (dermatolodzy) zbagateliwali czerniaka złośliwego. Mówiąc, że jest ok i żeby obserwować, poszliśmy do prawdziwego fachowca i po 2 minutach od razu powiedział, że bardzo mu się to nie podoba. Wycinek, badanie histopatoligicze - czerniak złośliwy. Byłem też z nim jak dostał boleści brzucha w szpitalu, gdzie ordnator zawołał mnie na rozmowę i powiedział, że dziadek ma zajęte obydwie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@sebsossj: Przykro mi, że tatuażysta ją oślepił. To był oczywiście jej wybór, ale i tak jest mi jej szkoda. Śledziłem jej historię i wynika z niej, że to dobra dziewczyna, propagująca dobro. To moje subiektywne odczucia. Czułbym się jak podludź, gdybym miał z tego beke.

@JonBonesBlachowicz: Ogólnie to zgadzam się z twoją wypowiedzią oprócz tego że to na jej życzenie. Chciała sobie zrobić taką modyfikację to ok, ale oślepnąć nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@login-jest-zajety: Ciężko powiedzieć, rzadko bywam u lekarzy (i oby tak zostało), ale w przypadku dziadka to zawsze pójście do polecanego przez ludzi fachowca rozwiewało wątpliwości już przy pierwszej, drugiej wizycie i wychodziło, że mieli rację. Sam wtedy u tej lekarki byłem z boreliozą, która patrząc na mnie nagle wypaliła, że nie podobają jej się coś moje oczy. Na co odparłem, że od zawsze mam takie duże, ale przecież nie wyłupiaste itd.
Nie wina popka, że jest #!$%@?ęta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TrebuniTutek: No właśnie raczej nie jego.
"W listopadzie 2018 roku jej historia została opisana w programie "Uwaga po uwadze", gdzie kobieta zarzekała się, że nie inspirowała się popularnym zwłaszcza wśród młodzieży raperem, a zmienić kolor gałek ocznych pragnęła od 5 lat."
zarzeka się że to nie od Popka bo przecież nie przyznałaby się że chce od niego skopiować, straciłaby na oryginalności


@NaopaK: Serio, inspiracji do czegoś takiego mogło być wiele. Mogła się równie dobrze jakichś animców naoglądać. Czemu akurat Popek? Był tylko wtedy chwilowo popularny w mediach.
@sebsossj: Gdybyscie zronili jakikolwiek research wiedzielibyscie dlaczego dziewczyna zrobila sobie tatuaz oczu, a to że media glownego sciekunporownaly ja do Popka i pisaly bzdury w artykulach spowodowane jest tylko tym ze popek byl wtedy modny i zmyslona historia byla dobrym bajtem. poczytajcie opis jej zrzutki i miejcie w sobie ckolwiek rozumu i empatii. Pozdrawiam https://zrzutka.pl/pomocanoxi