Wpis z mikrobloga

@sebsossj: Ja to się zastanawiam jak to dokładnie działa. Wchodzi sobie taka nastolatka do studia tatuażu czy piwnicy jakiegoś konowała i mówi "Dzień dobry proszę mi wstrzyknąć czarny tusz w gałki oczne" ? Co to #!$%@? kroniki riddicka ? Całe życie zachodziłem w głowę, jaki szanujący się (lub nie) artysta wykonuje takie zabiegi na nastolatkach. Ja po prostu tego nie rozumiem.
@Szamotowy_Marian: @MEKORRO: Ok. Lasce gosc wypalil oczy, poronila, zostala zgwałcona, a wy potraficie ja szkalowac i nazywacia ja podludzmi. To kim wy jestescie i za kogo sie macie.
To ze jest na zrzutce to prosba i wolanie o pomoc i podziwiam, ze mimo tego co widzi w ludziach wokol takich jak tu na wykopie, ma odwage opisac swoja historie i prosic o pomoc. Niedługo zrobie przelew, zycze zdrowia i jak
Opisujr spora czesc historii na swojrjnzrzutcenktotrj link skacze tu i tam. Opisywala tez niejednokrotnie ze wydziergala oczy z innych powodow niz popek a w ten sposob i ze tak bylo naglosnily to media glownego scieku.
Przeczytajcie saminile trudów przeżyła zanim wskazecie palcem Ok. Lasce gosc wypalil oczy, poronila, zostala zgwałcona, a wy potraficie ja szkalowac i nazywacia ja podludzmi. To kim wy jestescie i za kogo sie macie.
To ze jest na
Jej tatuaz oczu nie mial nic wspolnego z fejmem popki czy co tam jeszcze dorzucicie. Z tego co wiem studiowała wetetynarie, pracowala ze zwierzętami chciała yroche upodobnic. Cala ta gadka o popku czy fejmie to bzdurundoposane nprzez dziennikarz Zeby lepiejnsprzedal się brukowiec. Razem z nimi to wy jesteście najgorszym ściekiem internetu podłymi ludźmi.

A zrzutka jak można wyczytać nijak ma sie do oczu, opisywany tam jest gwalt i chec uzbierania pieniędzy na
@NaopaK: Nie. Takie dokumenty maja moc prawna tylko w przypadku dobrze wykonanego zabiegu. Inaczej np ty bys ze mna podpisal ze nie ponosze odpowiedzialnosci jesli przeszczepie ci serce, umarlbys, a ja bym twojej rodzinie machał papierkiem. Dokument taki ma byc potwierdzeniem o powiasomieniu o skutkach ubocznych wyniklych z prawidlowo.zrobionego zabiegu.
Tutaj mamy doczynienia z czyms.innym
. Nieskupiajac.sie totalnie na innych ofiarach tatuazysty który prosperuje do teraz a o ktorych uslyszysz bedac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Marcin1357: a więc to Ty jesteś jej mężem zielonka xddddd Chłopie, ogarnij się albo też lecz ^^ trzeba być ostro #!$%@? by chcieć mieć dziecko będąc ślepym i jeszcze przekazywać te #!$%@? geny dalej, nie mówiąc o tym że gość ma SM xdd ja #!$%@?, jedzcie gdzieś do Anglii czy Holandii bo wstyd albo załóż jej onlyfans
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marcin1357: To po co do niego lazła skoro ma takie opinie? XD
Jeśli poddajesz się modyfikacjom ciała i podpiszesz zrzeczenie odpowiedzialnosci dla wykonawcy to będzie to prawomocne. Podczas ryzykownych operacji to też ma miejsce i tak, takiego lekarza nikt potem po sądach nie ciąga właśnie z takiego powodu.
Skąd mam wiedzieć że nie poinformował jej o skutkach ubocznych? Bo ona tak mówi? XD
Mogła czytać co podpisuje, mogła rozeznać się przed
@JonBonesBlachowicz: przykre jest to, że istnieją soczewki, dzięki którym możesz sobie zmieniać kolor oka i w sumie mogłaby wkręcać, że sobie zrobiła tatuaż oka i w sumie to nic by jej się nie stało, dlatego nadal ona wychodzi na idiotkę w tym starciu