Wpis z mikrobloga

@Exenex: To dali opis " I wiele więcej" - odpowiedź wykopu - ta jasne ściemniają i tyle ....

Naprawdę ciężko jest dogodzić, pokazali 4 drobne poprawki w formie newsów - ło matko tyle tygodni i tylko małe poprawki

Poprawek ponad 500 wpisanych - po co oni to wpisują, takie bzdury

Serio - coraz częściej czytam tutaj czepianie się do każdego kroku CDP, ciekawe czy są tacy co obserwują ich firmę czy
Naprawdę ciężko jest dogodzić, pokazali 4 drobne poprawki w formie newsów - ło matko tyle tygodni i tylko małe poprawki


@cin123654: Jeśli dobrze pamiętam, to sam na to narzekałeś. Przerost formy nad treścią

Poprawek ponad 500 wpisanych - po co oni to wpisują, takie bzdury


Nie czytałam wszystkich patch notes, ale te co rzuciły mi się w oczy, były w większości na poziomie poprawki przytoczonej przez kolegę @Fenrirr, powinny zostać
@Exenex: Narzekałem na PR, że źle pod to podeszli - ja intencję ich wyczułem że chcą zaśmieszkować i pokazać coś małego - ale dużo osób odebrało że to będą tylko 4 poprawki. A pisałem że zabrakło im małego zdania - " I wiele wiele więcej poprawek, znacznie więcej "
@pablo397: To co wypisali w tej super długiej liście to często głupoty i mydlenie oczu. AI dalej nie istnieje, obiecywane wybory wpływające na przebieg historii dalej nie istnieją. No ogólnie to taka średnia jest ta gra.