Wpis z mikrobloga

Po co w w ogóle przejmować się panem dorosłym, który każdego z innym zdaniem nazywa gimbem albo dzieciakiem. Chciał zdobyć trochę plusów i nie wyszło ¯_(ツ)_/¯


@Karbon315: Tylko, że ja mam 18 lat, więc żaden "pan dorosły". I uważam to za gówno
  • Odpowiedz
@Grajox3: Rap to gówno, ale niech każdy sobie słucha tego, co mu się podoba. A posty, podobne do tego, który wstawiłeś, to w ogóle rak. Nie wyobrażam sobie mieć o czymś takim taki ból dupy, żeby smarować taki tekst i jeszcze szukać poklasku żebrząc o plusy XD
  • Odpowiedz
że ja mam 18 lat, więc żaden "pan dorosły". I uważam to za gówno


@szymon465: a ja mam 42 i mnie się podoba, chociaż ten poprzedni kawałek nieco bardziej.
Nie wiązałbym tego z wiekiem.
  • Odpowiedz
@Grajox3: muzyka buntu to rap byl 20-30lat temu, teraz to jest maszynka do pieniedzy, te raperki w pl de fr uk usa wychodza hurtowo z jakiejs jednej i tej samej linii produkcyjnej
  • Odpowiedz
@szymon465: To teraz pytanie. Czy przez to, że ci się nie podoba uważasz się lepszy od innych? Widzę też, że nie ciebie miałem oznaczyć przy moim wcześniejszym komentarzu, mój błąd. Opinia o panu dorosłym i nazywaniu innych dzieciakami dotyczy @blinxdxb

@kolestyp: Ta, bo kiedyś nie robiono hajsu na rapsie w USA. Tupac to pewnie pracował 8-16 w jakimś korpo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Izanagi013: @kufelmleka: widzę że wykopkowi znafcy hip hopu są bardziej hip hopowi od legend hip hop owych, to tak samo jak nasz Polski kościół jest bardziej katolicki od Watykanu nie długo nie będziemy uznawać papieża xD
  • Odpowiedz