Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Aidzpan: "na swoje czasy"... Czy po prostu (jak chyba wszyscy) patrzysz na niego przez różowe okulary nostalgii? Przecież tam każdy jeden gag to:
Fasola jest w _lokacja. Fasola zachowuje się jak debil i robi miny, wprawiając innych w zażenowanie i zdziwienie. Zmień lokacja_, powtórz. To już taki skażony "humorem" Attkinsona Blackadder był lepszy, głównie dzięki temu, że byli tam utalentowani ludzie typu Fry czy Laurie, którzy nawet z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aidzpan: oczywiście filmy komediowe, podobnie jak filmy ogólnie to sprawa subiektywna i jednen za arcydzieło uzna no. "2001 A Space Odyssey" a inny "Yyyyrek", aczkolwiek gdy jest konsensus wśród krytyków to coś może być na rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º). Swoją drogą imho znamienne, że póki co jedyne argumenty na obronę tego, że fasola to "dzieło" to "eeee, lata 90te to były inne czasy, wtedy jeszcze komedia
@Twoja__Pani: A ja właśnie zauważyłem już jako dziecko, że coś te scenki się zaczynają powtarzać... Nad czym ubolewałem, bo szybko udało mi się poznać całą sagę i jak później leciało w TV, to było takie: aha, to już znam.
skażony "humorem" Attkinsona Blackadder był lepszy, głównie dzięki temu, że byli tam utalentowani ludzie typu Fry czy Laurie, którzy nawet z gówna byli w stanie jakie tam bat ukręcić ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@TheBedThatEats: Blackadder był lepszy głównie dzięki świetnej satyrze na historię i jej postaci. Humor Atkinsona był i jest na bardzo wysokim poziomie, Jaś Fasola to akurat nie jest najlepsze co tworzył.
knur3000 - > skażony "humorem" Attkinsona Blackadder był lepszy, głównie dzięki temu,...