Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje, czy Polska to kraj, w którym nie chciałam się urodzić, ale Bóg/natura/cokolwiek mnie tam umieściło z jakiegoś ich widzimisie...
Gdybym się na zachodzie urodziła, miałabym większe możliwości np. co do rozwoju muzycznego, bo przyznam, komponowanie to moja pasja, czy uczestnictwa na koncertach moich ulubionych zespołów, które oczywiście do polski nie zawitały.
A tak, to muszę po prostu gnić...
#zalesie #gorzkiezale #oswiadczenie #chcepogadac #depresja #lockdown #feels #smutnazaba #polska i trochę #rock
b.....o - Czy mi się wydaje, czy Polska to kraj, w którym nie chciałam się urodzić, a...

źródło: comment_16171071584RSEJJUIAcMjbh85rPE8Yy.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale nie mam dobrych warunków. mieszkanie na 50 m2 z klaustrofobicznymi pokojami oraz sąsiedzi.


@blablaelotrzydwazero: meh, kolejne wyimaginowane problemy. Cały kawałek możesz zaaranżować na słuchawkach a wokale to można nagrać i na mikrofonie za 250pln i nie trwa to wieczność, póki 22:00 nie ma to nikt nie ma prawa się przyczepić, trochę odwagi.

Poza tym, bądźmy szczerzy, i tak mnie by jakieś prawa autorskie zjadły.


Proszę Cię, bądźmy szczerzy, żeby
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: Nie ma co myśleć, trzeba działać, inaczej minie rok i będziesz w tym samym miejscu. Wszystko od A do Z masz na youtube, nie było nigdy wcześniej w historii ludzkości takiego szerokiego dostępu do materiałów edukacyjnych, tylko trzeba chcieć.
  • Odpowiedz