Wpis z mikrobloga

Jakiś dzban ze sport.pl zapytał Bonka czy nasza reprezentacja będzie klekac na murawie xD Jezeli ktokolwiek z naszych weźmie udział w tym pajacowaniu to stracę do niego dozgonny szacunek. Klekanie ku czci murzyna recydywisty i branie udziału w importowaniu zachodnich #!$%@?ów, uważam za coś karygodnego #mecz #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_1617086012oVnvyIPmKgss0FQaLncYDN.jpg
  • 74
jeśli ustawowo obniżą np. dopuszczalną prędkość o 0,1 km/h na drogach to chociaż niewiele to w istocie zmieni to czy protesty i "buldupy" sprawi, że sprzeciw wobec temu nie będzie słuszny?


@ebismolarek: Król nietrafionych analogii.

rozumiem, że bawi Cię niewspólmierność reakcji do akcji


@ebismolarek: Bawi mnie że Polaka bardziej ekscytuje i poniża (w jego mniemaniu) fakt że jego rodak będzie poproszony o wsparcie akcji zza oceanu i uklęknięcie w geście
No, a ciebie bardziej ekscytuje to, że Polak dobrze czuje się w swoim kościele i powinien z radością przyjmować każdy lewacki cyrk.


@ebismolarek: Dostrzegam niekonsekwencję. Skoro przyklęknięcie jego rodaka w akcie solidarnosci z czarnym w USA jest ujmą na honorze, to osobiste klęknięcie przed klechą-pedofilem powinno być jeszcze większą np. klękanie przed pomnikiem Jankowskiego i obrona go przed demontażem.

Dla mnie to mogą sobie leżeć krzyżem przed samym biskupem jeśli mają
@venividi: To bardzo proste, tłumaczyli to już kierowcy F1 z Europy, którzy nie klękali przed wyścigami.

W Europie klękanie jest symbolem poddaństwa (np. Bogu, ale i innemu władcy, królowi) i jest symbolem uległości. W USA ten symbol nie ma takich konotacji, więc jest rozumiany bardziej neutralnie.

Ale i tak jesteś za głupi żeby to zrozumieć i nie, nie jestem wierzący.
on dokładnie wie, że ci sami, którzy nie chcą żeby Bednarek klękał na Wembley ochoczo klękają przed pomnikiem Jankowskiego i wspierają księzy pedofili xD


@ebismolarek: Doskonale wiem że Ci sami którzy prują się teraz o nic nie znaczący gest w stosunku do murzyna z kraju zza oceanu, nie kipią takim świętym oburzeniem gdy ktoś klęka przed pomnikiem pedofila w ich własnym kraju.

@antyfoliarz: Ta sama historia do Ciebie. Boli Was