Wpis z mikrobloga

Powoli dochodzę do wniosku że nie ma już normalnych, wolnych mężczyzn w moim wieku.

Jeśli piszę że interesuje mnie wyłącznie poważna relacja to kontakt się urywa, ewentualnie jedyne co faceci mogą zaproponować to ons albo fwb.

Próbowałam innej metody - pospotykać się i czekać czy może coś zaiskrzy. Wygląda to tak że faceci są zainteresowani tylko jednym, jak to już dostaną i pytam się o poważniejszą relację to znowu albo urwanie kontaktu albo propozycja fwb ()

Powoli zaczynam się z zastanawiać z iloma kotami będę mieszkać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #tinder #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #tfwnobf #przegryw
  • 132
@professional_retard:

to słabo wybierasz xD

masz tutaj dorodnych chłopaków z #przegryw


Jestem świadoma swojej atrakcyjności i nie ma nic dziwnego w tym że szukam mężczyzny na moim poziomie.

@JurekJ:

czyli w jakim wieku?

22

@Rath:

Ale do kogo Ty masz pretensje? Widocznie tyle sobą reprezentujesz, że na nic więcej nie możesz liczyć. Najwyraźniej tylko do tego się nadajesz.


Tak, oczywiście to wszystko moja wina a nie facetów.
@sweet_dream99: z całym szacunkiem - ale pier*olenie. Lvl 23 Here, wśród mnie i moich rówieśników może 1-2 na 10 osób szuka tylko "zabawy" na tinderze, reszta raczej poważnie podchodzi do tematu.

Faceci tak cię zaskakują z tym myśleniem "o jednym"? Nie zauważasz w trakcie rozmowy, sposobie zachowania etc. co jest grane? Trafiasz na dobrych aktorów, czy jak? Może źle szukasz?
Jeśli piszę że interesuje mnie wyłącznie poważna relacja to kontakt się urywa

Wygląda to tak że faceci są zainteresowani tylko jednym, jak to już dostaną i pytam się o poważniejszą relację to znowu albo urwanie kontaktu albo propozycja fwb


@sweet_dream99: xDDDDD

Poprawiłaś mi humor, więc ci napiszę, że jedne kobiety są do kochania, inne do peklowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)