Wpis z mikrobloga

Za późno na znalezienie miłości? To błahostka. W pewnym wieku jest za późno nawet na śmierć. Jak się zabije młody, taki do 21 lat, to ludzie chociaż zadumają się 3 sekundy nad tym, że stracił pewnie jakieś tam szanse na coś tam. Jak skończy ze sobą ktoś starszy, to pierwsza (i ostatnia, bo nikogo to nie obchodzi) myśl będzie pewnie asocjować denata z alkoholizmem, przegrywem, bezrobociem i słabym wykształceniem bo w końcu taki jest profil typowego magika. Płakać będzie tylko matka, ale nie dlatego, że żal jej syna i jego "strat", tylko dlatego, że sama ma negatywne uczucia. Jej jest źle i dlatego okazuje emocje. Tyle lat roboty i nie będzie koczkodana do dotrzymywania towarzystwa. Dzidziuś poprzez akt autodestrukcji zamienił się w sabotażystę. Nawet matki was nie kochają. To koniec.

Post scriptum: nie dotyczy to kobiet, bo ich jest zawsze żal z uwagi na ich potencjalny, bieżący i przeszły potencjał reprodukcyjny, który to stanowi wielką wartość dla ludzkości. Co gorsze, przegapić młodzieńczą miłość, czy przegapić młodzieńczą śmierć? Tanie szczęście, czy wyniosłe cierpienie?

#blackpill #przegryw #zwiazki #depresja #samobojstwo #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1616965080iYZg4k5k7GfDszW2Jbh4fY.jpg
  • 10
@hans211: ok, ale co ma do tego Goebbels? Przecież to przykład bluepillu / redpillu. Bardzo brzydki facet o żydowskiej urodzie, do tego kaleka, dzięki inteligencji zdobył jedną z najważniejszych pozycji w III Rzeszy, gdzie czciło się wysokich nordyków. Do tego prowadził bogate życie seksualne nie tylko ze swoją żoną, ale też licznymi kochankami. A wszystko to bo walnął pięścią w stół ¯\_(ツ)_/¯
@AntyBohater:

dzięki inteligencji zdobył jedną z najważniejszych pozycji w III Rzeszy, gdzie czciło się wysokich nordyków.


W sumie Himmler podobnie - nie wyglądał zbyt dobrze:

Sam Himmler nie był zadowolony z wyglądu swojej twarzy. Uważał, że jego szerokie kości policzkowe i okrągła twarz mogą przywodzić na myśl kogoś ze wschodu


Wyglądał jak przeciętny urzędnik. Miał mizerny wygląd, słaby wzrok i był niewysoki. Inny nazistowski zbrodniarz Albert Forster wyraził się kiedyś o
@hans211: Dobrze napisane. Jeżeli przeanalizuje moje ostatnie lata życia, to spotkało mnie tyle złych rzeczy i stałem się niemal wrakiem człowieka, że w sumie żałuję że nie #!$%@?łem się tak w wieku 19-20 lat. Wtedy tak ja mówisz pewnie by powiedzieli, że szkoda, że młody, że studia i całe życie przed nim itp. A teraz (28 lat) pewnie po chwili refleksji i tak każdy by doszedł do wniosku, że mnie nic
@LucasSpider: samobójstwo wisi nade mną jak tynk z sufitu zalanej rudery. Wiem że kiedys spadnie, ale nie wiem kiedy. Sama idea towarzyszy mi odkąd pamiętam i przynajmniej stanowi pewną potencjalną drogę ewakuacyjną. Daje to pewna ulgę zwłaszcza w połączeniu z brakiem dzieci, bo wtedy pewnie bym się zmobilizował jak typowy normik oddany temu wątpliwie uzasadnionemu celowi życiowemu.
@hans211: U mnie to samo, jedyną osobą której nie chciałbym tego zrobić jest moja mama. Do ojca nie mam żadnego szacunku więc jemu zrobiłbym to wręcz na złość, a poza tym to pewnie praktycznie nikt inny by się tym nie przejął. A dzieci? Ja sam nie potrafię ogarnąć swojego życia i jeszcze miałbym odpowiadać z czyjś los? Ja miałem #!$%@? ojca który od samego początku miał mnie w dupie, obawiam się,