Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak poszedłem kiedyś pracować na wykladaniu towaru w sklepie, no i trafiło się mi że wykladałem towar z kierowniczka działu chemii czy coś takiego XDDD (generalnie typiara dostawała 100 zł więcej do wypłaty i miała plakietke) robiła to co ja plus kontrolowała czego ile schodzi, promocje i inne duperele. No i ona się mnie pyta jak mi się podoba w pracy, a ja szczery chlopak mówię, że no tak średnio ale zawsze to jakiś piniondz i na głowe mi nie pada... A ta do mnie, że co to za postawa pracownika, że ona nie może takiego czegoś tolerować i może najlepiej to jak chce to jutro już nie będę musiał przychodzić.. No #!$%@? beka z życia, że młody gnój obraził jej ambicje do których ona latami dochodziła xD Jak śmiałem opluć madke p0lke brakiem szacunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#historiezjanuszexu
#januszex #pracbaza #p0lka
  • 35
  • Odpowiedz
@Lapidarny: raczej nie bo to była moja praca na wakacje ze statusem studenta XD to, ze czasem się #!$%@? to nie znaczy, ze zawsze
@AlojzyKoniowal: #!$%@? za 14 zł w markecie polaku robaku #!$%@? i czyść mi buty
@peszmerd: Tak jak wyżej, praca na okres wakacji. Teraz pracuje w logistyce i mam swoją mała firmę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@dprtd
  • Odpowiedz
@peszmerd tak tak, jak typ pisze że się #!$%@?ł to usprawiedliwia niskie płace ale jak większość pracuje na 200% normy to już cicho bo nie pasuje do narracji o leniwych Polakach.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer

Już w sumie z 10 lat temu, pewnego razu wracałem z imprezy i zaszedłem podpity do całodobowego Tesco. Kilka lasek i paru koleżków wykładało czipsy, stanąłem obok dziewczyn i tam coś śmieszkuje, że może któreś smaki polecają. Wtedy wyszła jakaś wredna locha zza winkla i do mnie z ryjem, że co to za pogaduchy zamiast pracy... XD

Mówię do niej, że to chyba nie zabronione i będę gadał co chce.
  • Odpowiedz
A ta do mnie, że co to za postawa pracownika, że ona nie może takiego czegoś tolerować i może najlepiej to jak chce to jutro już nie będę musiał przychodzić.. No #!$%@? beka z życia, że młody gnój obraził jej ambicje do których ona latami dochodziła xD Jak śmiałem opluć madke p0lke brakiem szacunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Polnischefuhrer:

Ja za studenta sobie dorabiałam w KFC i jakoś po 2 tygodniach pracy inny pracownik mnie spytał jak mi się podoba, no to powiedziałam, że płaca średnia, 10h na nogach, nie można nawet usiąść, no nie jest to najlepsza praca na świecie. Następnego dnia miałam rozmowę z menadżerem o moim podejściu do pracy, bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polnischefuhrer: wykładanie towaru to praca, którą najlepiej wspominam za małolata ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba nigdzie bardziej nie leciałem w #!$%@?, z ziomeczkiem zatrudniliśmy się przez agencje do 5-literowego sklepu, który powoli znika już z map Polski. Była to oczywiście umowa zlecenie. Chodzilismy tam, gdzie akurat była potrzebna pomoc. Często zdarzało się jednak, ze w jednym sklepie byliśmy przez okres np. 2 tygodni. Mieliśmy taką swoją
  • Odpowiedz
wyszedłem sobie na zewnątrz się przewietrzyć i odpocząć w samochodzie i jeb, usnąłem XD o 1:30 wyszedłem na przerwę a na zegarku 3:30. W końcu ochroniarz mi otworzył drzwi, a niefartownie kierownik się skapnal, ze mnie nie było i się pyta co robiłem: PANIE KIEROWNIKU TEN #!$%@? OCHRONIARZ NIE CHCIAŁ MI OTWORZYĆ DRZWI I CZEKAŁEM 2H AŻ KTOŚ MNIE WPUŚCI XDDD


@Krzysiek-11: no #!$%@? z ciebie. nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 5
@WielkiElektronig z 23 lata temu z Tesco (a może to był jeszcze HIT?) na Długiej we Wrocławiu z hukiem mnie i kolegę wyrzuciła ochrona za jazdę na rolkach. Potem dopiero im powiedzieliśmy, że to rolki ze sklepu a buty nade leżą na półce...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pianinka: xddd

#!$%@? to mi właściciel pizzerii w której sobie dorabiałem w wakacje sam mówił od początku że w sumie to #!$%@? będę robił ale jest spoko ekpia więc się nudzić nie będę a ciebie jakiś debil #!$%@?ł za to że nie wychwalasz wspaniałego KFC xd

Ja swoją gówno robotę dobrze wspominam xd
Na 10h pracy rzeczywistej roboty to było max 4h a reszta to #!$%@? pracowniczych pizzuni i śmieszkowanie z
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Dlatego najlepiej na takie pytanie w gównopracach mówić, że jest „całkiem spoko”. Stali pracownicy z dwucyfrowym stażem są już tak sprani przez januszex, że obraza świńtej pracy to jak obraza ich samych. Szczególnie jak kierownik się zapyta, on często poświęca swoje życie osobiste dla paru groszy więcej u janusza i jest gorszym niewolnikiem umysłowym niż jego podwładni, myślenie typu „trzeba zostać po godzinach, bo sobie beze mnie nie poradzą”
  • Odpowiedz