Wpis z mikrobloga

Gram od jakiegoś czasu z nudów w tę grę i spokojnie mogę stwierdzić, że ta gra ma winning skrypty coś takiego samego jak jest w #fifa od #ea.
Chodź byś miał się zesrać to i tak przegrasz... Już to czuć od samego początku rozgrywki.
To samo jest na odwrót czasem wygrywasz tak łatwo, że się dziwisz, że reszta teamu już rozwaliła tę główną bazę.
#leagueoflegends #lol #gry
K.....z - Gram od jakiegoś czasu z nudów w tę grę i spokojnie mogę stwierdzić, że ta ...

źródło: comment_1616808608RYVstq8C9eKzvgf6IrDfJX.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrzysztofMickiewicz: W fifie był straszny ten handicap, tam się cuda dosłownie działy jak wygrałeś kilka meczów pod rząd, i trafiałeś na przeciwnika który kilka ich przegrał.Najlepsi gracze przestawali nagle przyjmować piłki, nie trafiali w pustą bramkę, a twój bramkarz puszczał takie szmaty że głowa mała...
  • Odpowiedz
@KrzysztofMickiewicz: Od 2 sezonów już nie gram żeby climbować. Teraz to już głównie gram byle czym i troluje. Czasem zdarzy mi się pare gierek na serio, ale koniec końców i tak siedzę w tym bronzie i nawet jak troluje i chce przegrać gre to czasem nie wychodzi. Ani w te ani w drugą XD
  • Odpowiedz
@KrzysztofMickiewicz: @ruda_stuleja: tez uprawiam trollerke xD Ja nie rozumiem, jak przez tyle lat rito nie zrobilo nic z climobwaniem, premadami itd. Po tym jak sie raz wejdzie w "high elo" to czlowiek rozumie te wszystkie zasady i ma totalnie w------e nawet w rankedy bo to do niczego nie prowadzi przy obecnym matchmakingu.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Mnie by nawet ta gra tak nie bolała gdyby nie to, że serio to nie ma znaczenia czy trolluje czy nie. Bronze jest mi chyba można powiedzieć przeznaczony. Co najlepsze 2 sezony temu zdaje się jak na to wpadłem. Po placementach był iron chyba III. Zacząłem dla beki grać Teemo supp/jungle. Wyszedłem z Irona bez większych problemów do BII jakoś. I k---a jak zacząłem tryhardować to wiecznie lawirowałem między
  • Odpowiedz
@KrzysztofMickiewicz: ale wziąłeś pod uwagę, że jesteś po prostu słaby i się nie rozwijasz? te całe punkty ELO mają swoje wady i zalety ale mając choć trochę chęci do rozwoju i umiejętność stwierdzenia, że to nie team jest problemem powinieneś dotrzeć przynajmniej do wysokiego golda.
Jeśli nie potrafisz - to nie gra jest problemem.
  • Odpowiedz
@siadaj_Kulson: @ElCidX: mi się wydaje, ze za daleko patrzycie. OP napisał "od jakiegoś czasu" więc zapewne nawet 30 poziomu nie wbił aby móc grać rankedy i mniej więcej grać z ludźmi na swoim poziomie. @KrzysztofMickiewicz: normale to są coinflip gry, ludzie tam nie grają żeby wygrać gry tylko żeby sobie pograć więc nic dziwnego, że twierdzisz iż raz wygrywasz raz przegrywasz. Wielu graczy do golda włącznie
  • Odpowiedz
@KrzysztofMickiewicz: Ale po co mieliby zaszywać jakies winning skrypty? Masz MMR ktory tak Ci dobiera graczy zebys zawsze oscylowal w okolicach 50/50. Jak jestes dobry i idziesz w górę to masz lekką przewagę wygranych do przegranych. Jak masz za duzo wygranych pod rząd to system dobiera Ci coraz mocniejszych przecienikow i slabszą drużynę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkosoft: taki system jest debilny, rozumiem gdyby przechodził do lepszych graczy i wszyscy byli by na tym poziomie ale rzucać kłody pod nogi to mega lipa
  • Odpowiedz
@ElCidX: Nie da się dobrać wszystkich graczy dokładnie na tym samym poziomie bo byś musiał czekać na grę 2 godziny w szczycie a rano czy w godzinach pracy byś w ogóle nie zagrał. Skoro jesteś dobry, lepszy niż Twój MMR, to powinieneś być w stanie wycarrować słabszych. A jak nie, to nie. Twoich przeciwników obowiązują dokładnie te same zasady.
  • Odpowiedz
Nie no co chłopy piszą, że system jest do d--y, że mi dobiera gorszych graczy, że ta gra to g---o, że jakieś handicapy, że community jest z-----e, jak jawnie przyznają się tutaj, że trollują gierki (dla beki no wiecie przecież, jakbym chciał to bym wygrał, ale muszę czasem potrollować, heheh). Racja są gierki, których wygrać się nie da, ale to, że siedzicie w brązie / ironie to tylko i wyłącznie wasza wina.
  • Odpowiedz