Wpis z mikrobloga

Gram od jakiegoś czasu z nudów w tę grę i spokojnie mogę stwierdzić, że ta gra ma winning skrypty coś takiego samego jak jest w #fifa od #ea.
Chodź byś miał się zesrać to i tak przegrasz... Już to czuć od samego początku rozgrywki.
To samo jest na odwrót czasem wygrywasz tak łatwo, że się dziwisz, że reszta teamu już rozwaliła tę główną bazę.
#leagueoflegends #lol #gry
Pobierz K.....z - Gram od jakiegoś czasu z nudów w tę grę i spokojnie mogę stwierdzić, że ta ...
źródło: comment_1616808608RYVstq8C9eKzvgf6IrDfJX.jpg
  • 18
@NewBlueSky: Mnie by nawet ta gra tak nie bolała gdyby nie to, że serio to nie ma znaczenia czy trolluje czy nie. Bronze jest mi chyba można powiedzieć przeznaczony. Co najlepsze 2 sezony temu zdaje się jak na to wpadłem. Po placementach był iron chyba III. Zacząłem dla beki grać Teemo supp/jungle. Wyszedłem z Irona bez większych problemów do BII jakoś. I #!$%@? jak zacząłem tryhardować to wiecznie lawirowałem między BIV
@siadaj_Kulson: @ElCidX: mi się wydaje, ze za daleko patrzycie. OP napisał "od jakiegoś czasu" więc zapewne nawet 30 poziomu nie wbił aby móc grać rankedy i mniej więcej grać z ludźmi na swoim poziomie. @KrzysztofMickiewicz: normale to są coinflip gry, ludzie tam nie grają żeby wygrać gry tylko żeby sobie pograć więc nic dziwnego, że twierdzisz iż raz wygrywasz raz przegrywasz. Wielu graczy do golda włącznie nie wie jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkosoft: taki system jest debilny, rozumiem gdyby przechodził do lepszych graczy i wszyscy byli by na tym poziomie ale rzucać kłody pod nogi to mega lipa
@ElCidX: Nie da się dobrać wszystkich graczy dokładnie na tym samym poziomie bo byś musiał czekać na grę 2 godziny w szczycie a rano czy w godzinach pracy byś w ogóle nie zagrał. Skoro jesteś dobry, lepszy niż Twój MMR, to powinieneś być w stanie wycarrować słabszych. A jak nie, to nie. Twoich przeciwników obowiązują dokładnie te same zasady.
Nie no co chłopy piszą, że system jest do dupy, że mi dobiera gorszych graczy, że ta gra to gówno, że jakieś handicapy, że community jest #!$%@?, jak jawnie przyznają się tutaj, że trollują gierki (dla beki no wiecie przecież, jakbym chciał to bym wygrał, ale muszę czasem potrollować, heheh). Racja są gierki, których wygrać się nie da, ale to, że siedzicie w brązie / ironie to tylko i wyłącznie wasza wina.