Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SnikerS89: dlatego w tym roku będę omijał takie miejscówki. Może na pocieszenie zima była bardziej zauważalna niż rok temu więc #!$%@? powinno być mniej. Z drugiej strony korona mi wystarczy, rumieniec w obecnych warunkach to raczej przejechana sprawa bo powodzenia by się gdziekolwiek dostać z tym gównem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SnikerS89: Nie były to czasem strzyżaki a nie kleszcze? One uwielbiają miejsce które pokazałeś.

@Varumax: Wyglądały typowo jak kleszcze. A strzyżaki to chyba te upierdliwe mendy ze skrzydełkami. Jeżdżąc dużo po zadupiach i zarośniętych ścieżkach, to niestety miałem do czynienia z obiema wersjami ( _) Choć w tym roku latających jeszcze nie widziałem.
@Wycu91: Cateye rapid x3. Chyba dobrze widać, jak gdzieś od 3-4 lat mi non stop mruga i nikt się nie awanturował, że nieoświetlone ;) Po zmroku to w 80% też moja jedynka lampka. No ale najlepiej to niech się wypowie ktoś, kto jechał bezpośrednio z tyłu np. @AbaddonLincoln
@AbaddonLincoln: @Wycu91: Dokładnie, ja jestem z teamu "kupić raz, a porządnie". Od kilkudziesięciu tysięcy kilometrów mi non stop mruga, niezniszczalna na deszcz, śnieg czy grad, do tego nigdy nie miałem obawy przed baterią na całodniowej trasie, a i to mocowanie na widełki jest wygodne. Zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz.

(tylko nie bierz wersji kinect, która tam niby magicznie zmienia intensywność światła przy hamowaniu, badziew który mocno wyczerpuje baterię, zwłaszcza że chyba