Wpis z mikrobloga

@czlapka przecież Maciąg ma długi i celowo prowokuje, bo liczy na upolitycznienie swojej sprawy. Na początku liczył na strajk kobiet i wyborczą. Później gładko przeszedł na Sochę, Brauna i antyszczepy.
  • Odpowiedz
@LibertadParaTodos Maciąg ma komornika i długi z czasów przed pandemią. Dlatego tak fika. Liczy, że dzięki upolitycznieniu sprawy nikt go nie ruszy. Jest multum miejsc, które działają. PiwPaw Parkingowa leci po bandzie.
  • Odpowiedz
@bijotai: Ja mówię o tych miesiącach, w których nie mógł pracować. Czy przyjął zapomogę z tarczy to nie wiem i nie obchodzi mnie ani to ani jego długi. Za czas, w którym nie mógł sprzedawać alkoholu kasa za koncesję powinna być zwrócona lub przeznaczona na opłacenie kolejnych miesięcy. To co robią z tym gościem to jawna kpina. Dostanie z naszych podatków spore odszkodowanie za bezprawne działanie i milicji i nierządu.
  • Odpowiedz
@czlapka w centrum średnio. Na osiedlach praktycznie wszystko działa. Okna zasłonięte. Ludzi mniej w lokalach. Są środki do dezynfekcji. Nie ma jakieś napinki. Nawet na Mazowieckiej coś działa.
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia2 poczytaj sobie ile osób miało z nim problem. Jego model biznesowy to płacić jak najpóźniej, w ratach a najlepiej nie płacić. To stosuje od lat. Uważasz, że biznesmen tak działający jest poważnym biznesmenem czy zwykłym januszem?
  • Odpowiedz
O co chodzi z tym barem? Robi rzeczywiście coś po bandzie czy jakiemuś niebieskiemu na ambicje siadło i stara się udupić gościa?


@Akatrosh: przed pandemią był to bar z czasem nadpsutym piwem działający 24h, gdzie przychodzili na dobitkę okoliczni klubowicze. Teraz większość klubów zamknięta, więc lokal przejął tę funkcję i ściąga tam cała imprezowa "śmietanka", a właściciel tj. Michał M. prowadzi krucjatę przeciwko policji relacjonując walki podjazdowe na facebooku. Przed
  • Odpowiedz