Wpis z mikrobloga

Ja mówię o tych miesiącach, w których nie mógł pracować. Czy przyjął zapomogę z tarczy to nie wiem i nie obchodzi mnie ani to ani jego długi. Za czas, w którym nie mógł sprzedawać alkoholu kasa za koncesję powinna być zwrócona lub przeznaczona na opłacenie kolejnych miesięcy.


@Niedozdarcia2: No, ale, tak czy siak, czekasz na jakieś umocowanie prawne tego, a nie sprzedajesz sobie ot tak, bo HURR DURR ZŁODZIEJE. Robił
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Przesrane to nierząd będzie miał bo działał bezprawnie bez wrowadzenia stanu wyjątkowego. Dla przedsiębiorcy, któremu zakazano prowadzenia biznesu to ogromne pieniądze. Mieli im opłacić czynsze i gówno zrobili. Człowiek wpadł w długi nie ze swojej winy. Mam nadzieje, że #!$%@? za to odpowiedzą. I nie pieprz o prawie, prawo obowiązuje wszystkich także nierząd.
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia2: Ale ja nie piszę w tym momencie o jego problemach przez pandemię i decyzjach rządu, tylko o działanie bez podstawowej rzeczy - KONCESJI XD Po prostu #!$%@?ł się koncertowo i przez to sobie przesrał. Serio ktoś sądzi, że w tym bantustanie ot tak będzie sobie prowadził biznes podczas pandemii, a wszyscy będą przymykać oko? Kek, to belka w oku obecnej władzy i sytuacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrfavor: za nasze się bawią, a najlepsze jest to że te pachołki Kaczyńskiego będą mieć wcześniejszą emeryturę i albo w wieku 40-kilku kat będą pierdziec w stołek, albo sobie dorabiać ciągnąć hajs s naszych podatków dodatkowo...
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia2 dalej te bajki piszesz¯_(ツ)
Ten konkretny
przedsiebiorca dostał pomoc covidową. Wpadł w długi przed pandemią stąd egzekucje komornicze. Celowo prowokuje do awantur, bo liczy na rozgłos. Oczywiście wykopki_ mają kolejnego Stonogę czy Kolonko. Idola na chwilę.
  • Odpowiedz
@NPC_358034: otóż śmierdzą to przedstawiciele kolorowych, wali od nich ciemnotą i głupotą, należy im utrudniać życie w tym kraju, utrudniać zakładanie własnych działalności gospodarczych, należy i utrudniać naukę i każdy aspekt życia a ludzie starsi jak to ludzie starsi nie wiem czy się zorientowałes ale u ciebie w tej chorej rodzince też naprwbo znajdują się osoby w podeszłym wieku, które żeby wiedziały jakie głupoty wypisujesz to mam nadzieję że by
  • Odpowiedz