Wpis z mikrobloga

PiS znowu spieprzył coś, czego można było bardzo łatwo uniknąć. Postanowili zamknąć sklepy meblowe i budowlane, ale dali o tym informację dopiero 3 dni wcześniej, więc dziś w tych sklepach jest tyle ludzi, że z trudem można się poruszać xD. Gdyby powiedzieli o tym choćby 2 tygodnie wcześniej, to prawdopodobnie nie byłoby takiej kumulacji.

#koronawirus #bekazpisu
  • 55
@tygryske: hehe, lewaku, meble Ci się skończyły? Nie mogłeś przewidzieć 2 tygodnie wcześniej, że PiS pozamyka sklepy? xD.
Mój znajomy przeprowadza się w tę sobotę. Dziś rano chciał pojechać do sklepu po ostatnie meble i urządzenia. No, wesoło tam teraz musi mieć. W pisowskim państwie nie można niczego planować, bo rząd ma w dupie plany obywateli.
@manyec Nic nie mów. Klucze odebrałem od mieszkania 3 tygodnie temu, jestem w trakcie wykańczania. I kanapy mam szukać na internecie? Mam jakąś wybrać, bo ładnie wygląda na zdjęciu? Ale pal licho kanapę, z nią jeszcze mogę zaczekać. A co ma zrobić moja ekipa? Dziś obkupuja się ile mogą i robią w opór. A potem co, dwa tygodnie przerwy?
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Ciekaw jestem tylko co z firmami budowlanymi.

Większość zaopatruje się w hurtowniach, ale co w przypadku rzeczy tak podstawowych jak rękawice? Sory memory, nie robimy bo się metrówka skończyła? Zabijanie każdej firmy rykoszetem? Czasami mam wrażenie, że oni serio chcą tych przedsiębiorców zabić xDD. Śmieszki, śmieszkami, ale dostają w ten sposób sektory które ni #!$%@? nie mają nic wspólnego z koronką. Jak jeszcze jestem w stanie zrozumieć zamykanie klubów, miejsc
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: idealnie trafili z locdałnem, akurat się przeprowadzam do kupionego mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż miło będzie sobie siedzieć na paczkach i czekać aż będę mógł sobie coś kupić w sklepie budowlanym :D

Dlatego tak jak inny dziś cisnę do budowlanego żeby chociaż farby kupić ()
@latko: o stary- i feel you. My się przeprowadzaliśmy 2 tygodnie temu, a teraz na święta miałam ogarniać ogród... chyba wszystko przez neta zamówie, a tak bardzo lubię sobie po prostu połazić i pooglądać na żywo...
@Zolty-snieg: Chyba nie mamy innego wyjścia :(
Ja staram się co mogę zamówić przez internet, żeby ograniczać wyjścia, ale jednak warto rzucić okiem na szafę jak wygląda w rzeczywistości. Największa bolączka to kanapa. Nie zamówię kanapy jeżeli na niej nie posadzę swoich liter sprawdzając czy jest wygodnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: to jest dobry moment na wspieranie mniejszych sklepow. Zamykają tylko te wielkopowierzchniowe. Sam jestem w trakcie remontu, wiec dużo rzeczy z allegro po prostu zamawiałem ze smartem. A jak zabraknie wkrętów czy pędzla to skocze do mniejszego lokalnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BMTXS: W CCC o ile się nie mylę zrobili promocje, że za drugą parę butów płacisz 1 grosz, oferta działa tylko lokalnie, stąd takie kolejki pod CCC.
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Byłem dzisiaj w Castoramie ponieważ mam coś do wyremontowania i chciałem to oryginalnie zrobić później, ale premier zmusił mnie żeby iść dzisiaj. Byłem specjalnie o 12 i już wtedy była wuchta ludzi, boję się pomyśleć co się będzie działo za godzinę jak ludzie w podobnej sytuacji jak ja zaczną kończyć pracę.
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Jakby ogłaszali z dwutygodniowym wyprzedzeniem takie rzeczy, to byłby kwik że skąd mogą wiedzieć co będzie za dwa tygodnie, że pewnie już ustawiona liczba zakażeń tylko po to żeby nas pozamykać itp itd. No w sumie to tu nie ma dobrych decyzji które by dogodziły każdemu, myśle ze gdybyśmy mieli sensowną służbę zdrowia, która wytrzyma niepohamowane wzrosty, to najlepszym rozwiązaniem było by otworzenie wszystkiego w #!$%@?, z zachowaniem dystansu i
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Racja i pełna zgoda ale z drugiej strony słysząc co zrobiłaby lewica albo inna partia opozycyjna gdyby była u władzy to mielibyśmy twardy lockdown od listopada i z gospodarki nie mielibyśmy już co zbierać. Tak wiec mimo iż sam nie popieram działań PiS to wiem ze to mniejsze zło (niestety)
Nie mogłeś przewidzieć 2 tygodnie wcześniej, że PiS pozamyka sklepy? xD


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: No xD Albo wtedy, jak ogłosili z dnia na dzień przed weekendem zamknięcie restauracji. Słyszałem głosy, że "w takich czasach restauratorzy mogli przewidzieć, że coś takiego będzie".

No #!$%@?...czę, trzymajcie mnie.
co ty byś zatem zrobił?


@manyec: juz ci odpowiadam (choc troche sie wbijam miedzy wodke, a zakaske):

wprowadzic #!$%@? JASNE ZASADY

Od tylu i tylu chorych robimy to, od tylu robimy to. Liczymy powiedzmy srednia z 5 ostatnich dni. Podzial jest na wojewodztwa, gdy spadnie liczba nowych chorych, otwieramy to i to.

A nie, czekaj. Ci kretyni juz cos takiego chcieli zrobic. Pamietasz ile z tego wyszlo? GOWNO wyszlo, bo to
Pobierz
źródło: comment_1616780088AcYTZMOxlyDCZqB1gQd2Ye.jpg