Wpis z mikrobloga

Ten polski naród jest jednak glupi, nie mam co do tego już żadnych wątpliwości.
Pracuje w NFZ umawiając na szczepienia - istnieje grupa 1B która obejmuję pacjentów dializowanych, onkologicznych, po przeszczepach, i jeszcze parę innych czynników.

Dzisiaj na dobre 70 telefonów (na stan obecny odebraliśmy 43570 telefonów! Policzcie więc skalę) miałem 10 osób które dopiero na sam koniec oznajmiły że są onkologiczni, po przeszczepie czy innych rzeczach - takie osoby wysyłamy do POZ aby lekarz dał decyzję czy osoba może się szczepić. Wszystkie 10 osób stwierdziło, że niepotrzebnie o tym informowali, był termin ustalony to mogli iść i nic nie mówić. Ba, jedna osoba powiedziała że jej znajomy jest onkologiczny ale nie wspomniał o tym i został zaszczepiony.

A potem wielce zdziwienie - ale jak to powikłania po szczepionce, miała być bezpieczna! Boją się AstraZeneci, ale swojej głupoty się nie boją, ręce opadają.

#gownowpis #zalesie #koronawirus #nfz #pracbaza #szczepienia
Niewiemwsumie - Ten polski naród jest jednak glupi, nie mam co do tego już żadnych wą...

źródło: comment_16166794045nsvafC39bFngIiDL6a7XI.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@CzarnaMurzynskaKnagaa: To są procedury. Onkolog dopiero daje zgodę na szczepienie, a następnie musi udać się do POZ. Lekarz POZ umawia na szczepienie i musi dać konkretny już termin. Jeśli jakas poradnia mówi że nie umawia wtedy zapisujemy jaka to poradnia, nr telefonu pacjenta, i NFZ do takiej poradni dzwoni żeby ich #!$%@?
  • Odpowiedz
@CzarnaMurzynskaKnagaa: Tak, wkleiłem je powyżej, są to aktualne procedury NFZ które otrzymaliśmy i musimy się ich najzwyczajniej trzymać. Skierowanie wystawiane jest automatycznie, w przypadku przechodzenia choroby takie skierowanie może nie wygenerować się i również trzeba zgłosić się z tym do POZ. Dodatkowo wklejam jeszcze jeden tekst z procedur -

  • Odpowiedz