Wpis z mikrobloga

@AnimusAeger999: ewolucyjnie coś podoba się ogółowi, a coś nie, ale to nadal nie daje odpowiedzi, co jest w piekne, a co piękne nie jest. Np. djamy na to część ciała, jaką są stopy - niektórzy uważają ją za obrzydliwą, nie są w stanie jej dotknąć, wzdrygaja się. Natomiast są też tacy, dla których widok stopy wywołuje pożądanie, podniecenie. Więc stopa jest ładna, czy nie jes ładna? Analogicznie - bardzo otyłe
  • Odpowiedz
@Chuseok: Ciekawe kiedy wejdzie moda na nie mycie się.

Jesteś piękna taka jaka jesteś. Smród to nie przeszkoda w sukcesie zawodowym. Nie daj sobie wmówić że bycie czystym to obowiązek! Kochaj swoje ciało tak samo pachnące jak i jebiące gównem.
  • Odpowiedz
@Chuseok: Tez to widzialem i to jest taki rak, zauwazylscie ze to zawsze sa "PLUS SIZE" kobiety, ale nigdy faceci z wielkim bebzonem czy faldami?
Jak to kiedys mowil Gavin Mc Guiness - there is a reason why you don't see old fat people.
  • Odpowiedz
@Chuseok: Ja p------e tak ciężko zrobić reklamę z realną średnią wagą, albo wstawiają 30kg patyka albo 300kg jabba the hutt. Ale ostatnio to jabby są bardziej popularne.
  • Odpowiedz
@Chuseok: Czym innym jest szydzenie z kogoś i niszczenie psychicznie, a czym innym wmawianie, że to jest piękne i zdrowe. Osoba z taką otyłością powinna dostać wsparcie w pozbyciu się nadmiaru kilogramów, a nie upewniana że to jest okej.
  • Odpowiedz
@Bomfastic: xD BLAGAM. To tak jakbys powiedzial alkoholikowi "Ej wez nie przestawaj pic bo jestes taki smieszny jak jestes pijany" - A z drugiej strony jak podejdziesz i powiesz "Ej stary nie mozesz tak zyc bo umierasz" to odpowie CI, Oooo alkoszaming tak? Teraz juz nie jestem osoba tylko alkusem? Kiedy mnie alkoszejmujesz to tylko pije wiecej!" XDD Swietna logika, najlepiej to nie mowmy nic co moze sklaniac do refleksji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skatedog: ale Ty widzisz różnicę między powiedzeniem grubasowi, że tony żarcia niszczą mu zdrowie a "heheh patrzcie jaki ulaniec". Regularnie zdarza się, że ktoś wrzuca filmiki z beką, że grubas biega na siłce czy coś. Dlatego należy piętnować wyśmiewanie i dążyć do motywowania tych ludzi żeby coś ze sobą zrobili. Ale generalnie motywowanie strachem i ogólnie negatywnymi bodźcami działa słabo. Elo
  • Odpowiedz
@Chuseok: każdy kraj powinien mieć swoje reklamy bo są różni odbiorcy. Gdzie gruba murzynka w Polsce? W Ameryce to większość tak wygląda więc poczują się docenione ale w Polszy?
  • Odpowiedz
@Chuseok: pisanie takich głupot jest szkodliwe. Nadwaga nie jest piękna ani zdrowa i każdy powinien mieć to wpajane do łba. Dzisiejsza młodzież w to uwierzy i zrobi się problem. Reklama niesmaczna, Zalando powinno to usunąć
  • Odpowiedz
@Chuseok najgorsze że porobiły się takie grupki takich lasek "ogromnych" i nawzajem sobie potem komentują zdjęcia typu "duże jest piękne" xD
Skąd wiem? Na studiach przez jakis czas studiowała ze mną taka dziewczyna, ze 150kg jak nic, teraz z roku na rok coraz więcej...
  • Odpowiedz