Wpis z mikrobloga

Lubie samochody ale nie umiem zdzierżyć tego raczyska na naszych drogach, którym jest Ford Galaxy oraz Volkswagen Sharan. Nigdy nie widziałem, żeby te auta jeździły wyładowane ludźmi bo zazwyczaj jeździ nimi jedna osoba i najczęściej kobieta. Te samochody są według mnie tak okropne ze multipla to przy nich naprawdę ładne auto. Nie wiem co ludzie widzą w tych autosanach na prawko B ale gdy widzę je na ulicy to dostaje białej gorączki. Według mnie zajmują jakoś 1 albo 2 miejsce w rankingu najbrzydsze auta ever.
#motoryzacja #narzekanie
Mordechai - Lubie samochody ale nie umiem zdzierżyć tego raczyska na naszych drogach,...

źródło: comment_1616496600EwyAOm1nsYj6vmECva6HrS.jpg

Pobierz
  • 60
@Mordechai: ja Ci powiem bo jestem wielbicielem Sharana ( ʖ̯)

Ta kobieta to matka która jedzie po dzieci do szkoły i na zakupy. W jedną stronę musi jechać na pusto, takie prawo transportu... Ewentualnie wymyśl co mogłaby wozić do szkoły żeby nie robić pustych przebiegów xD

Po drugie, praktyczny do transportu różnych rzeczy, gdyż wysoka i równa podłoga na całej długości.

Idealny na wakacje, pociągnie
@Mordechai: O, to o mnie.
Mam Alhambrę i jestem mega zadowolony, niestety nowych już Seat nie przewiduje robić, przerzucił się na Terraco, w którym jest bardzo ciasno i nie ma przesuwnych drzwi.
Mam pięcioosobową rodzinę, często zabieramy ze sobą też babcię, albo jakiegoś kolegę lub koleżankę któregoś z dzieci, dlatego wykorzystujemy dodatkowe siedzenia. Miejsca w aucie jest mega dużo, nawet w trzecim rzędzie spokojnie dorosły 185 cm siedzi.
W drugim rzędzie