Wpis z mikrobloga

Na co zwracaliście uwagę przy wykończeniu #mieszkanie?

Czego drugi raz byście nie zrobili, a jakie porady sprawdziły się znakomicie i je polecacie?

Zacznę od popularnych:
- gniazdka - dużo gniazdek
- przemyśl co gdzie będzie, ustal pod to gniazdka oraz światła (główne, nastrój, dodatkowe)
- strefy w kuchni (gotowanie, mycie, spożywka, agd)

Biorę po 200 zł od każdego z Państwa i słucham. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#wykonczenia #remont #remontujzwykopem #mieszkaniedeweloperskie #dom
Kolarzino - Na co zwracaliście uwagę przy wykończeniu #mieszkanie?

Czego drugi raz...

źródło: comment_1616481895pblNSr2HQwjuSVaH84C4X6.jpg

Pobierz
  • 106
@dzana: to może moje są jakieś lewe - wpiszę firmę, aprile, może ktoś rozważy. Również drzwi bezprzylgowe, ukryte. Chociaż nie wiem czy mówimy o tym samym, bo ja zawsze zamykałam drzwi klamkami, a w tych nawet używając jej nie da się zamknąć cicho. Zatrzaśnięcie faktycznie jest cichsze niż gdyby się miało na siłę zamknąć zwykły zamek. Nas to boli z tego względu, że jak się rzeczywiście chce być cicho np. w
Wychodzi że mam dom prawie idealny. Jest wszystkich gniazdek bardzo dużo, zapasowe kable 4 żyłowe wyciągnięte w ścianach, sufitach jakbym kiedyś coś chciał zmienić /rozbudować, dwie zmywarki w kuchni duża i mała (bardzo polecam), dużo bezpieczników, dobre kable, sieć LAN wszędzie bo jednak jest lepsza od wi-fi, przemyślana pralnia, duże pokoje, pełne piętro, dobra izolacja, wentylacja mechaniczna, duży przemyślany taras, duży garaż, idealne ustawienie domu, dom i projekt dobrany na miarę, odcięty
@smokingcat: musisz byc dosc sfrustrowanym czlowiekiem skoro zauwazyles w moim wpisie chwalenie sie metrazem. Podalem swoja propozycje (zabudowa wnek) oraz swoja opinie o pomyslach innych (napisana potocznym jezykiem, bo w takim wpisie nie sililem sie na oficjalny ton). Niektore z nich trafione i sam mam zrealizowane u siebie, inne nie, a moja opinia jest wyrobiona doswiadczeniem (mialem mieszkanie, ktore wykanczalem i mam dom, ktory wykanczam) wiec sila rzeczy jestem w stanie
@keram-us: da się z góry sensownie przewidzieć jakie rury do czynnika plus odprowadzania wody plus jaki kabel sterujący jeżeli będzie się zakładało klimę później a na etapie wykończenia jeszcze o klimie nie myślimy?