Wpis z mikrobloga

@Smartek: ciężko mi powiedzieć ultra dokładnie ale około 3h. Zależy jaką gre masz odpaloną - bardziej wymagające będą szybciej rozładowywały. Ale zakładam, że 2-3h spokojnie wyciągniesz.
Ja jako 1 grę w ogóle kupiłem SuperHot VR, bo uwielbiam tą grę i bardzo chciałem przejść ją w VR (https://www.youtube.com/watch?v=s8ORlrj4Wpk), ale polecam, fajna zabawa i niezłe wygibasy kiedy omija się pociski ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A jeżeli chcesz się
@szary-obywatel: Mam PC, ale nie udźwignie niestety za wiele, a szkoda, bo marzy mi się Alyx - może kiedyś. Dzięki za szczegółową rozpiskę i za demówki - miałem Beat Sabera na PSVR, więc wiem z czym się je, ale śledzenie kontrolerów było tam za słabe do tej gry. Zacznę od zakupu Virtual Desktop. Próbowałeś może odtwarzać filmy 3D?
@Smartek: tak i robiłem to przez Bigscreen. Po chwili mi się chciało rzygać xD. Może zła jakość filmu, muszę poczytać z czym to się je i sprawdzić jeszcze raz

Edit: co do Alyxa to w pełni rozumiem :(. Ale możesz Half Life 1 przejść na Queście! Ha już kończę powoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)