Wpis z mikrobloga

przecież lodówka się nie zagrzeje od kuchenki, oba urządzenia mają izolacje xD


@dziecielinapala: skąd tyle plusów w odpowiedzi na post, który tylko szkodzi społeczności? xD
Sam miałem w domu zrobioną szafkę (taka wysuwana, wąska) pomiędzy piekarnikiem a lodówką, żeby było git (bo chcieli wstawić bez tej szafki xD) i lodówka po 2 latach do wymiany; z kolejną (bo przecież to nie przez to xD) problemy zaczęły się kilka miesięcy od zakupu
@g0dl1ke: Zapraszam do Polski B, tutaj pomimo nowych budynków dalej stoją dosyć stare w których zostali "rodzice", bo młodzi wyjechali studiować. Wyjdź czasem ze swojej bańki, bo nie każdy miał ogarniętych rodziców, którzy zapewnili bardzo dobre warunki dziecku by było kimś.

Życie nie jest kolorowe i głupio tak oceniać po jednym zdjęciu. Poniżej statystyki jak to wygląda z dostępnością łazienki w domu. Jeszcze do lat 90 na wsi stały wychodki i
Wystarczy odwiedzić dalekich krewnych z wioski. W tym domu jest schludnie i czysto, to jest najważniejsze.


@eriicforrester: u moich dalekich krewnych z wioski w domu jest oranżeria, a dziurawego gumolitu to nawet w podpiwniczeniu nie ma XD wiec nie, 3/4 Polaków nie żyje ma podobnym lub gorszym poziomie
@pafffel: Jest czysto, schludnie, pewnie rodzina się kocha i wspiera

No ale wykopki są takie modernistyczne, współczesne, dla nich tylko nowa deweloperka, meble z ikei i czarno-biały wystrój.

A w środku depresje, problemy i użalanie się na portalach ze śmiesznymi obrazkami.

Wykopki to najgorszy sort człowieka i mówię to całkiem serio, nie ma w internecie innych tak zawistnych, wrednych i autystycznych ludzi. Nie słuchaj ich mirek bo to frustrancji, którzy gonią
@pafffel: XD w sumie to smutne jest ze OP dał jedno zdjęcie a ty emocji i komentarzy to wywołało... Ludzie widzą życie w hameryce i bogatej Polsce dzięki debilnym reklamom i wrzutek stories na Socjalach i myślą że jest tak wszędzie, a potem dziwota na taki wystrój wnętrza... Wkurza mnie to że wśród osób które uroddził się w bogatej rodzinie lub zamożnej to myslą że ma tak każdy i nie wiedzą
@GrochenMochen: Przecież w TV puszczają od jakiegoś miesiąca nowe, durnowate seriale typu Kowalscy kontra Kowalscy, gdzie obydwie rodziny mają takie posiadłości, że nawet sam Bill Gates nie ma tak #!$%@? w chałupie i ludzie myślą, że tak wygląda życie. Z resztą w innych serialach życie również kręci się wokół Warszawy.
@pafffel: nie wchodze nawet w komentarze ale jak na to zdjecie patrze to z checia bym sie herbaty napił. Stol z ceratą, prosty wystroj, mini radyjko i pies. Niewiele potrzeba do szczescia. Przynajmniej mi.
Najlepsze zyczenia dla mamy i jak bedzie bigos to jestem w tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)