Wpis z mikrobloga

Kurde, sporo domów tak wygląda, więc nie wiem czego się czepiacie. Czysto jest, rodzice pewnie nie mają już ani sił, ani chęci by coś zrobić. Ja tam zazdroszczę, miałam 20 lat jak straciłam Mamę a ona najlepszy rosołek robiła. Mogłabym mieć beton na podłodze a z miłą chęcią bym taki rosół od mamy wszamała.
@morelkowy_dzem

ciekawa jestem czy stałe przesiadywanie tutaj może namieszać coś w głowie na poważnie XD


Niestety tak, po dłuższym czasie jeśli nie zablokujesz pewnych toksycznych tagów (chociaż i tak nie wszystko jest tagowane) to może Ci się wypaczyć spojrzenie na niektóre rzeczy.Tym bardziej jak masz różowy pasek pod avkiem.

Usuń konto i chroń swoją psychikę, nie dziękuj.
Poważnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pafffel: przejrzałem Twoje posty i albo jesteś zajebistym trollem i dałem się nabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo żal mi Ciebie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale nie w sposób negatywny jakby to dziwnie nie zabrzmiało ale smutny. Pochodzę z wioski liczącej około 500 osób gdzieś na dalekim wypiździowie. Widząc to co wrzucasz od razu przypomniały mi się dawne czasy i co niektórzy mieszkańcy
@pawel-niczyporek: ta jasne. A kurna wpisy w instrukcji ile ma być odstępów to smutne #!$%@? jajogłowych, szwagier wie przecież lepiej.

Miałem raz zabudowę gdzie dokładnie lodówka stała obok piekarnika i tak rzygała błędami że musiałem wykuć z tyłu kanał przez ścianę i poprawić wentylatorem