Wpis z mikrobloga

@Qbanek1: spokojnie, jak skończą 16 lat to zobaczą, że życie pisze różne scenariusze i ocenianie kogoś po tym czy ma nową czy starą kuchnię to kretynizm. Może w domu ktoś jest ciężko chory i pieniądze idą na jego leczenie, może rodzice są chorzy i żyją z renty inwalidzkiej, moze im się #!$%@? taka kuchnia podoba i zawsze o takiej marzyli ¯\_(ツ)_/¯

Życie to nie instagram i boleśnie się o tym przekonacie
z tylu lodowka oddaje cieplo wiec jak z tylu jest cieplo, to to oddawanie ciepla jest nieefektywne.Z tylu lodowki ma byc najzimniej jak to mozliwe zeby oddawanie ciepla zachodzilo najszybciej jak to mozliwe.Wtedy sprezarka pracuje krocej i zuzywa mniej pradu


@Norskee: Nie jest tak jak mówisz. Większość lodówek powinna pracować w temperaturach +10 stopni i masz to napisane w każdej instrukcji. Przy niższych temperaturach zwiększa się lepkość oleju w sprężarce co
@borjaki: Nie cymbale, nie żyję tak, ale >mam dziadków, którzy podobnie mieszkają i mi absolutnie to nie przeszkadza. Nawet lubię ten klimat.


taki chlew jak na zdjeciach

@borjaki: Chlew, bo nie ma szafki z Ikei i piekarnika Samsunga xD


@rolnik_wykopowy: oho zaczely sie wizwiska widze cisnienia nie trzymasz. Szafka z Ikeii mnie nie interesuje ale jedzenie z gazety czy dziury w podlodze do golego betonu to nie jest normalne.
wykopki pierwszy raz widzą wiejskike domki od środka XD


@Alfiarz: Ale też skąd mają znać, jak nie pochodzą ze wsi i nie jeżdzą w takie miejsca na wakacje? Z programów Jaworowicz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)