Wpis z mikrobloga

Ale się chłopa domku #!$%@?...


@Qbanek1: I to jest #!$%@? dramat. Większość tych co się #!$%@? nie ma nic, dostała coś po rodzicach ( każdy ma chyba działkę od rodziców, taką pod dom? ), albo ma kredyt po spłacie raty którego nie stać ich na papier do dupy, o wyjściu na miasto nie mówię. Ale zaraz każdy się #!$%@?. Efektem ludzie się naczytają i im potem "wstyd" za posiadane mieszkanie, nikogo
@rodzynkowy_swir: daleko mi do oskarka. Po prostu pracuje zarabiam i wydaje kasę na to żeby mi było w życiu ciepło i wygodnie. Brzydzilbym się mieszkać w domu gdzie nie mogę na boso chodzić. A mieszkałem już w kilku mieszkaniach i dwóch domach i wiem, że się da bez względu na to ile się ma kasy. Wiec nie mów że dom OPa to normalka. Np to
stanley88 - @rodzynkowy_swir: daleko mi do oskarka. Po prostu pracuje zarabiam i wyda...

źródło: comment_1616334092HRcNFNJJhhugdyPdB4LByz.jpg

Pobierz
@rodzynkowy_swir: A potem płacz że przegryw nie może znaleźć sobie dupy jak każda ucieknie w podskokach jak ja zaprosisz na taki kwadrat.


@stanley88: nie marnuj czasu na takich dla ktorych mieszkanie w scenerii jak z filmow Smazowskiego to normalka. Nie przetlumaczysz ze czarne od przegnicia gumoleum czy spozywanie posilkow na gazecie troche odbiega od norm XXI wieku. Ale jak widac czesc wykopow broni takiej beznadzieji i niedbalstwa strasznie zaciekle
można by tam zrobić na szybko [...] bym wywalił ten gumolit i zamienił na porządne płytki


@rolnik_wykopowy: czyżby? na 3 zdj. widać że pod gumolitem są prawdopodobnie deski, pewnie stare deski na starych legarach. Teraz usuwanie tego usuwanie tego wszystkiego, wylewka, kuchnię trzeba kompletnie opróżnić, trzeba gdzieś spać a jak przejść do drugiego pomieszczenia, itp. itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)