Wpis z mikrobloga

Ale się chłopa domku #!$%@?...

Może opowi i rodzicom nie zależy na "byciu na czasie" a skoro ściany gównem nie ulepione i strop się nie wali to co komu do ich wystroju wnętrza? Przewidziane funkcje spełnia? No spełnia, zupy nagotujesz, kiełbache ukręcisz, do stołu na spokojnie siadziesz a i przestrzeni tyle że po obiedzie w gałe zagrasz- jednym słowem w pyte.

Z mojej strony smacznego rosołku i spokojnej niedzieli


@Qbanek1: W
@pafffel: ej, musze zapytac, ten Opel Astra - placicie za to OC i tak sobie stoi? Pytam, bo mnie zastanawia geneza takich starych wrostow, z tego co wiem wyrejestrowac by stal na wlasnej dzialce jako zlom nie bardzo mozna, nie ma tylnej szyby i nie jest to folia zabezpieczone wiec raczej nikt jezdzic nie bedzie, to jaki jest sens placic pare stow na rok i trzymac?
@PolskiBumelant: kolego, jak ja się z Tobą zgadzam. Też czasami jeżdżę i w takim domu zawsze minimum kawa lub herbata.

Tymczasem na nowych osiedlach w Warszawie, wykształcenie, korpo, wycieczki a ostatnio instalator poskarżył się że jesteśmy pierwsi dzisiaj co proponują coś do picia i jedzenia , a gość instalował Smart dom od rana na całym osiedlu.

W sumie to smutne. Jak ludzie postrzegają ludzi przez pryzmat jakiejś #!$%@? kuchni i trójkąta
@pafffel: No nie chcialem sie przywalac ale tostownica na krzeselku, dziury w gumolicie, a najlepsza jest brudna wycieraczka samochodowa przy zlewozmywaku. No niby można tak żyć i to żaden wstyd ale jednak trochę świadczy o właścicielach. Jeszcze bym wybaczyl gdyby to byl domek letniskowy odwiedzany 2 razy w roku. Pomóż ojcu ogarnąć lifting chałupy ;)
@pafffel: mama, tata, pies i kot! Idealne towarzystwo na niedzielny obiad:) Wielu z nas zazdrości przede wszystkim pełnej rodziny i takiej zajebiistej atmosfery:) zdrowia dla rodziców i zwierzaków:)