Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #gorzkiezale

Najsmutniejszym zauważałnym trendem ostatnio na wykopie jest to jak mizogonia wzięła górę nad solidarnością w obliczu zagrożenia pisowskim zamordyzmem. Zamiast zjednoczyć się przeciwko autorytaryzmowi i katolickemu fundamentalizmowi, który ma szansę raz na zawsze wyeliminować ten kraj z pościgu za europejskim poziomem życia, wielu facetów chętnie jeszcze dosra czy to strajkowi kobiet, czy to środowiskom antyrządowym żeby uprzykrzyć życie tym mitycznym #p0lka.

To jest mega smutne jak wielu ludzi tutaj chce równać w dół i pociągać na dno miliony współobywateli jedynie w imię swoich własnych frustracji.
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie utożsamiamy się z amebami krzyczącymi "wypier...". Jako agnostyk nie popieram katolickiego zamordyzmu ale okazjonalne dewastowanie wszystkiego w tym kościołów pokazuje że lewica to takie same szury jak skrajna prawica. Lempart = Godek


@JohanLiebert: xDDDDDDDDDDDDD

Godek /
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AssRock:

Zdecydowanie większe braki intelektualne masz ty i to w najprostszej czynności jaką jest czytanie ze zrozumieniem.


Przestań odwracać kota ogonem i robić jakieś upośledzone fikołki. Postawiłeś ich razem w jednym szeregu? Tak. Więc o czym ty bredzisz?
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Dlaczego szukasz problemu w przeciwnikach strajku kobiet? Przecież to "kobiety" zawaliły sprawę, zrażając częściowo nawet mnie - liberała. Sam byłem na marszu w początkowej fazie. To była niesamowita siła i zryw. Do marszu dołączały nawet losowe sebki, których nazwał byś dresami. Fala miała impet, ale oczywiście musiała pojawić się Lempart, która chciała ugrać swoje. Zamiast schować na jakiś czas swoje prywatne postulaty do kieszeni i napędzać falę, ona wybrała
  • Odpowiedz
Przestań odwracać kota ogonem i robić jakieś upośledzone fikołki.


@Kleki_Petra: Niby jakie fikołki? Pisałem, że chodzi o mężczyzn i chodziło mi o kontekst ich praw. Nie robiłem żadnego innego porównania.

Postawiłeś ich razem w jednym szeregu? Tak


@Kleki_Petra: Tak, postawiłem. Obie partie dyskryminują mężczyzn i jak nie wierzysz to sprawdź sobie wyniki głosowania nad ustawami które przykręcały śrubę facetom.
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Generalnie, tak jak już ludzie pisali wyżej, SK miał duże poparcie społeczne (sam popieram aborcję fizyczną i ekonomiczną), ale lewica przez zawłaszczenie w pewnym sensie całej inicjatywy zraziła do siebie (jak zwykle zresztą) i do strajku znaczną grupę popierających. Przede wszystkim hasłem "w---------ć" kierowanym do wszystkich, którzy nie popierali postulatów feministek lub skrajnej lewicy czy mających inne podejście do kwestii gospodarczych (które z aborcją mają niewiele wspólnego). Jako libertarianinowi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zielonzielon: jest taki żart, że w piekle stoja takie kotły w których smażą się grzesznicy i są pilnowane przez diabły żeby nikt nie uciekł. Tylko przy jednym nikt nie stoi, bo smażą się tam Polacy i jak tylko komuś udaje się wyjść to zaraz go wciągają z powrotem ;)
Ten żart przestaje być śmieszny jak sobie człowiek uświadomi że tak właśnie wygląda Polska- jak się komuś coś uda, albo głośniej
  • Odpowiedz
Bzdura, przedawkowałeś wykop.


@Kleki_Petra: xD Tak tak bzdurą są oficjalne wyniki głosowania w sejmie, które każdy może sprawdzić. Leć na czarno i usuń konto byś się nie kompromitował więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Zostawię bo nie usuwam komentarzy pod swoimi wpisami, ale nie karmicie trolla Gorth. Niektórym się wydaje że nadal mamy 2008 rok i bycie ewidentnym trollem jest zabawne, pozostaje współczuć.
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Ja twierdze, ze nic z tego nie wypali dopóki nie bedzie jednego przywódcy opozycji. Jarek jest za silny. Opozycja podzielona, bez wizji. Posczegolne frakcje chcą przecisnąć jak najwiecej swoich, coraz to bardziej abstrakcyjnych żądań. A przepychanie czegoś, na złość PiS i jednoczenie sie przeciw wrogowi. To sorry ale PiS gra w tą grę i kto miał sie do nich przyłączyć juz sie przyłączył, kto miał juz byc przeciw juz
  • Odpowiedz