Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #gorzkiezale

Najsmutniejszym zauważałnym trendem ostatnio na wykopie jest to jak mizogonia wzięła górę nad solidarnością w obliczu zagrożenia pisowskim zamordyzmem. Zamiast zjednoczyć się przeciwko autorytaryzmowi i katolickemu fundamentalizmowi, który ma szansę raz na zawsze wyeliminować ten kraj z pościgu za europejskim poziomem życia, wielu facetów chętnie jeszcze dosra czy to strajkowi kobiet, czy to środowiskom antyrządowym żeby uprzykrzyć życie tym mitycznym #p0lka.

To jest mega smutne jak wielu ludzi tutaj chce równać w dół i pociągać na dno miliony współobywateli jedynie w imię swoich własnych frustracji.
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli co, jedyną dobrą opcją dla mężczyzny jest nacjonalistyczna "wolnościowa" i prawacka Konfederacja?


@joolekk: Standardowa narracja. Nie ma nic pomiędzy i trzeba wybierać pomiędzy największymi skrajnościami. Jak ktoś nie jest za lewicą to na pewno głosuje na konfę/PiS.
  • Odpowiedz
wielu facetów chętnie jeszcze dosra czy to strajkowi kobiet


@zielonzielon: niestety, 'strajk kobiet' został ukradziony przez te tępe lewaczki, z którymi większość normalnego społeczeństwa jednak się nie identyfikuje :(
  • Odpowiedz
@AssRock: jest jeszcze Hołownia i PO, którzy też w jakimś stopniu popierają Strajk Kobiet, więc to też nie jest dobra opcja? Nie wiem, tylko pytam ;)

Zostaje jeszcze PSL, ale to XDDDD
  • Odpowiedz
to nie był żaden "kompromis", proponuję przestać używać tego fałszywego określenia.


@zielonzielon: Czemu łapiesz mnie za słowa? W kiju mam to czy to kompromis czy nie, bo jestem zwolennikiem dobrowolnej aborcji na życzenie (o ile zostanie wprowadzona z aborcją prawną dla mężczyzn dla zapewnienia równości) jednak większość osób w polsce wg danych statystycznych jest za zachowaniem poprzedniego stanu stąd użycie słowa „kompromis”.

@joolekk:
  • Odpowiedz
jest jeszcze Hołownia i PO, którzy też w jakimś stopniu popierają Strajk Kobiet, więc to też nie jest dobra opcja? Nie wiem, tylko pytam ;)


@joolekk: Ciężko powiedzieć. Kiedyś jakaś grupa na facebooku przeanalizowała przed wyborami parlamentarnymi programy poszczególnych partii w zakresie walki o prawa mężczyzn i najwięcej punktów zdobyła Platforma Obywatelska. Jednak programy wyborcze swoje, a życie swoje i nie wierzę jakoś w dobre intencje PO o zapewnienie realnej
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: Masz racje i właśnie dlatego ani ja na moja druga połówka nie poszliśmy na ten strajk. Nie utożsamiamy się z amebami krzyczącymi "wypier...". Jako agnostyk nie popieram katolickiego zamordyzmu ale okazjonalne dewastowanie wszystkiego w tym kościołów pokazuje że lewica to takie same szury jak skrajna prawica. Lempart = Godek. Reasumując mam dążyć do obalenia aktualnej władzy która reprezentuje żydo-socjal-lewice na drygą skrajność czyli niemco-tęczo-lewice.
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Gdyby p0lkom nie odbijała szajba na widok erazmusa to by tego nie było.
Same sobie zafundowały te problemy i teraz bohatersko próbują z nimi walczyć xD
Tak to jest jak się ma tatusia prywaciarza, chłopaka simpa i ogląda się za dużo Netflixa z erazmusami.
Może trafiłeś na normalną dziewczynę to może nie znasz tego uczucia.
  • Odpowiedz
@zielonzielon: mizoginia=wyborcy pis(*****) postulaty strajku kobiet do mnie też nie trafiają więc mówię o kompromisie aborcyjnym, który już nie istnieje bo ludzie woleli krzyczeć nie dostaniecie podpasek za darmo niż ratować rodziny
  • Odpowiedz
@AutismoHarbinger: Sylwia Spurdo nie jest przedstawicielem wszystkich kobiet na świecie. Ma swoje gorsze momenty. To trochę jak czepianie się Korwina xD. Jest tysiące bardziej wyważonych, racjonalnych głosów feministek w Polsce, ale one nie trafią na główną wykopu tocząc pianę z ust zbulwersowanym samcom.


@Iskaryota: Nie oszukujmy się, każda licząca się kampania społeczna na ten temat przedstawiała mężczyzn jako sprawców, a kobiety jako ofiary. P-----c kobiet jest bagatelizowana na
  • Odpowiedz
  • 85
@zielonzielon czego się spodziewać po #p0lak? Ważne że ktoś inny ma gorzej. Jak w tym żarcie o kotle z Polakami, którego żaden diabeł nie musi pilnować.

C--j z tym że za "piekło mężczyzn" odpowiada głównie katolicki fundamentalizm, wg którego mężczyźni mają pełnić określone funkcje i wpisywać się w wąskie ramy wymagań. Tak, te wszystkie "mężczyzna ma być męski, wysportowany, opiekuńczy, silny, bogaty..." biorą się właśnie z konserwatyzmu. Brak
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Gościu xD Na tym tagu ogarnąłem, że to co widziałem w rzeczywistości u siebie na podwórku dzieje się w całej Polsce, czyli spermiarstwo, cuckoldy, simpy i inne dziwolągi.
Wystarczy, że laska mi tzipę i ma władzę nad tymi dziwolągami, a i tak ją ciągnie do erazmusa, albo polskiego Chada.

Nie mówię, że nie ma normalnych dziewczyn, ale z tego co widzę to może jest takich 2 na 50 innych.
  • Odpowiedz
@Hrjk: niestety, ja coraz bardziej wychodzę z założenia, że nadzieja o tym że "pokolenie PRL umrze i w Polsce będzie lepiej" to mrzonki. Obecna władza jest oparta na sojuszu patologii i starych ludzi. Nowym sojusznikiem stają się coraz bardziej sfrustrowani młodzi faceci, którzy ślinią się na samą myśl o prześladowaniu kobiet, które nie chcą z nimi być :|

Właśnie w taki sposób ogarnięci ludzie w tym kraju będą coraz bardziej
  • Odpowiedz
to nie był żaden "kompromis", proponuję przestać używać tego fałszywego określenia.


@zielonzielon: tylko przypadkiem ma duże poparcie w społeczeństwie.

Z jednej strony wyśmiewa się Korwina za trwanie w sztywnych poglądach jak osioł, a z drugiej mam nie zwracać uwagi na to za czym strajk kobiet stoi i z czym się nie zgadzam, bo jest antyrządowy.
  • Odpowiedz
@zielonzielon A ja uważam że będzie ciut inaczej co sądzisz o takiej wizji przyszłości. Bogaci faceci będą mieć pannice na utrzymaniu finansowym tam będzie rotacja Mniej zamożni coś będą próbować podrywac ale wiadomo akcje metoo I zawsze można być oskarżonym o gwal Kto na tym straci wszyscy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zielonzielon: mizoginia nie jest przyczyną a skutkiem panujących trendów na rynku matrymonialnym. Dużo młodych mężczyzn miało wpajane od najmłodszych lat, że wystarczy być miłym, troskliwym i użytecznym aby móc znaleźć sobie partnerkę jedkaże rzeczywistość ukazuje swoją brutalność. To rodzi frustrację i jedni popadają w spermiarstwo licząć, że działając jako podnóżek dla kobiet uda coś im się zdziałać a inni popadają w mniej lub bardziej skrajną mizoginię i tak sobie to
  • Odpowiedz