Wpis z mikrobloga

Polecam przeczytać cały artykuł: https://www.mrmoneymustache.com/2012/02/27/get-rich-with-good-old-fashioned-hard-work/

Ale nie chodziło tylko pieniądze. W kolejnych latach zdobywałem wiedzę o wentylacji dachów, izolacji z płyt piankowych, przepisach przeciwpożarowych, inspekcjach budowlanych i kilkunastu innych rzeczach związanych z wykonywaniem tej pracy pozwoliły mi rozwiązać niezliczone inne problemy (i pieniądze) związane z budową domów i energetyką. Rozwiązanie tych innych problemów przyniosło jeszcze więcej wiedzy i otworzyło zupełnie nową sekcję w mojej "mentalnej skrzynce narzędzi", której mogę używać do eksplorowania nowych rzeczy w wielu dziedzinach życia.


But it wasn’t only money. Over the subsequent years, the information I was forced to learn about roof venting, foam board insulation, fire codes, building inspections, and a dozen other things from doing that work, have enabled me to solve countless other problems in home construction and energy-efficient design. Solving these other problems has brought in even more knowledge, and opened up a whole new section in my mental toolbox that I get to use for figuring things out in many areas of life.

#mrmoneymustachequotes #majsterkowanie