Wpis z mikrobloga

  • 0
@ugluck Gościu, przeczytałeś chociaż to co wkleiłeś? Pracodawca może CZASOWO obniżyć pensje całym DZIAŁOM, a nie pojedynczemu pracownikowi w ramach uznaniowości.
A powoływanie się na postojowe 50% to już w ogóle pokazuje, że nie masz pojęcia o czym piszesz.
  • Odpowiedz
Weź ty się rozbiegnij i jebnij w ścianę. Aż tak cię jajca swędzą że żadnej laski wyrwać nie możesz i piszesz jakieś bzdury o simpach i spermiarzach?


@Benio_Czarodziej: Ten gość to typowy przykład "reeee mam ból dupy o to, że IT zarabia lepiej ode mnie i traktują ich jak ludzi", taki mały zawistny polaczek, który programistów widział tylko w serialach i z daleka w swoim korpo, bo nie wpuszczają nawet
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: Widze kolega żyje w innym świecie xD
Nie ma problemu ze znalezieniem dobrego specjalisty? Pewnie dlatego wiekszosc ofert poszła w cholerę do góry xD
A z szantażowania to skislem chyba najbardziej :D jeszcze hr xDDDD oesu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChamskoCytuje: Nie wiem, czy wiesz, ale twój pracodawca nie może Ci obniżyć wynagrodzenia, chyba, że za porozumieniem stron, albo jak Cię #!$%@? z roboty i przyjmie na nowych warunkach. Jak masz ciągłość umowy i nie godzisz się na to, to może Cię w dupę cmoknąć. Sprawa dla PIP.
  • Odpowiedz
Kto te baity plusuje? Pracodawca nie może obniżyć sobie pensji pracownikowi tak o, chyba że tzw. wypowiedzem zmieniającym, ale tego OP nie dostał, więc kto normalny obniża sobie pensję za porozumieniem stron? Wykopki pls.


@Tarec: tia mów mi więcej, obniżkę można wstawić razem z nową umową
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje swoją drogą jak można dostać obniżkę bez podpisania aneksu. Wąsacz chce ci dać aneks na -30% a ty mówisz że ni #!$%@? i wychodzisz. Tak czy siak musisz szukać pracy bo pracujesz w jakimś #!$%@? kołchozie więc czy ty dasz wypowiedzenie czy on to jeden #!$%@?.
  • Odpowiedz