Wpis z mikrobloga

Kisne z aborcjonistek. Wkładka hormonalna domaciczna - 99,8% skutecznośći (więcej niż RU44 przy aborcji farmakologicznej). Delikatna w działaniu, nawet nie wiesz ze ja masz. Wedle słów ginekologa szansa na ciążę przy jej stosowaniu nie istnieje. Przy jednym założeniu jest spokój aż na 6 lat.

Mamy nowoczesne metody antykoncepcji a baby z piorunami pobuja forsowac przerywanie zdrowej ciąży jako prawo czlowieka. Jedno wielkie xd z Julek, które nie potrafią się zabezpieczyc przed niechcianą ciążą.
#rozowepaski #babskiesprawy #aborcja
ciemnienie - Kisne z aborcjonistek. Wkładka hormonalna domaciczna - 99,8% skuteczność...

źródło: comment_1616009552YDjXacmw7xFunPdVit74a5.jpg

Pobierz
  • 166
@ElijahBaley: @ciemnienie: Nie widzicie różnicy między ramionami Mireny a Jaydess? Długość trzonu jest również mniejsza.

A jeśli to was nie przekona, to polecam artykuł Jóźwik z 2015. Robicie z siebie klaunów, proszę, niedowiarki. Macie tu konkretne wymiary wkładek. I uwaga, jest różnica

Mirena 32 mm x 32 mm
Jaydess 30 mm x 28 mm

Ale lepiej na chłopski rozum c'nie?

wszystkie wkładki mają ten sam wymiar.


XDDDDD Kompromitacja
w.....1 - @ElijahBaley: @ciemnienie: Nie widzicie różnicy między ramionami Mireny a J...

źródło: comment_1616091097Jy2JB6znmktOJB3fhOzYxS.jpg

Pobierz
@Kanarynka jazda samochodem automatyczna ? Pierwsze słyszę. Jak ktoś przyjmuje leki na stałe i o nich nie pamięta to jest skrajnym debilem. Tak samo jak ten co nie patrzy czy zmieniło się światło na czerwone albo ten co zapomni sprawdzić czy w danym torcie naorwno nie ma orzechów bo ma alergię. Albo pamiętasz i jesteś odpowiedzialna albo nie. Jeśli nie to handluj z konsekwencjami
@wojskowy-onanista1: no i? Prowadzę sobie rozmowę, to nie goglam każdej informacji, bo to dla mnie nie jest tak istotne xd Ty się dziwacznie uczepiłaś, że rodki mają gigantyczne macice więc trzeba im zakładać wkładki wielkości klucza krzyżowego (przy czym różnica to 2 i 4 mm). Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie w ostatecznym sensie tej metody antykoncepcji xd
@ciemnienie: Nie mają gigantycznych. Mają większe. I są mniej wrażliwe na ciała do niej wkładane, więc większa wkładka nie boli ródek tak jak nieródek. A różnica 2 i 4 mm w przypadku przedmiotu wkładanego do organu, jakim jest macica, jest ogromna, nie sądzisz? Myślisz, że różnią się przypadkowo?

to nie goglam każdej informacji, bo to dla mnie nie jest tak istotne xd


Czad, ważniejsza jest dezinformacja XDDDD
@ciemnienie:

urodz dziecko, będziesz mogla większą wkładkę i na dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie, dzięki, poza tym tekst chamski i mało zabawny

poprawnie założona wkładka nie powoduje bólu.


Oczywiście, że powoduje. To jeden ze skutków ubocznych. Odsyłam do ulotek. Pierwszy screen - Kyleena, drugi w komentarzu Jaydess
Ps właśnie dlatego dobiera się rozmiar. Przy za dużej wkładce ból będzie nie do zniesienia
w.....1 - @ciemnienie: 
urodz dziecko, będziesz mogla większą wkładkę i na dłużej ( ͡...

źródło: comment_1616140451ogtnoE0oqZixFUHLakbw4n.jpg

Pobierz