Wpis z mikrobloga

@adoksz: oj tam sosy i papryczki
bierzesz ekstrakt z kapsaicyny i jazda
https://bedziepieklo.pl/Ekstrakt-Grim-Reaper-Doomsday-TM-1-6-MLN-SHU-30ml-p125
Najpierw kilka kropelek pomieszaj z jakimś ketchupem i nawal tego tak aby mu wypłynęło na palce. Jeśli nie umyje bardzo dokładnie rąk i dotknie nimi później oka czy siura to będzie chciał umrzeć. Jeszcze kilka kropelek w losowych miejscach i nie ma mocnych. Chyba, że okaże się, że pracujesz z jakimś hindusem

Kiedyś #!$%@?łem i kilkanaście minut po
@adoksz: te sosy są bardziej słodkie niż ostre, meh. Jako komsere ostrego jedzenia nie lubiący cukru bym wywaliła bo słodkie. Sos kupiłam kiedyś i musiałam się pozbyć bo ani to ostre a słodkie jak diabli, aż mdłe. xD

Ale jestem ta osoba która #!$%@? samą Karolinkę pokrojoną na pizzy bo mi smakuje, ktoś bez tolerancji może się skrzywi. Może.
@adoksz: Bardzo prawilnie. Nie słuchaj #!$%@? malkontentów. Uwielbiam ostre rzeczy i ten sos to jest zapora sporą i serio #!$%@? z papci nawet jak wiesz czego się spodziewać.
Dla osoby, która nie je ostrego i nieświadomie zje choćby gryza będzie to droga do piekła.
I dobry myk jest taki, że działanie tego sosu zaczyna się po jakimś czasie, wiec jest szansa, że gość zje dwa gryzy.
Niech #!$%@? złodziej na zdrowie.