Wpis z mikrobloga

@rocky_b: ale istnieje szansa że w kanapce to dupy nie urwie, w sumie jak dla mnie to bardziej ostry wychodzi zwykły keczup po dodaniu łyżki jakiegoś rzeczywiście ostrego sosu

obecnie jak chce ostry keczup to kupuje ulubiony łagodny i dodaje łyżeczkę jakiegoś sosiwa 600000shu i wychodzi czasem nawet za ostro xD
  • Odpowiedz
@patrick_baitman nie no coś poczuje napewno bo #!$%@?ł tego sosu xd ja co najwyżej to #!$%@? jakieś papryczki co kuzyn uprawiał około 400000shu i szczerze niezdrowe to jest, papryczka 2mln taka by mnie zmiotła z planszy. Ale z kolei te same papryczki #!$%@? w słoik ogórków konserwowych to niebo w gębie, ostre bardzo ale lubię ogórki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Krmtzzz
@eric2kretek
Ok, jak ktoś uważa musztardę rosyjską za bardzo ostrą to może go ten sos zaskoczy. Uwierz mi że między nim a takim Mad dog 357 jest przepaść i ten roleski to taki ostry ketchup.
  • Odpowiedz
@adoksz: jaki fail lub bait. Przecież to jest jakieś gotowe gówno od roleskiego, które ostre jest tylko z nazwy. Każdy kto kiedykolwiek kupił jakiś super ostry sos od pudliszki, heinza, roleskiego lub innej takiej popularnej firmy wie, że to ostre będzie tylko dla jakiegoś konesera wina, który ma zakaz jedzenia ostrego żeby kubków smakowych nie pogubił.
  • Odpowiedz
  • 0
@eric2kretek czyli te 0,2% suszonej to szalone 2% świeżej. No to faktycznie, strach używać. Dziwne że w sklepie nie musisz podpisać oświadczenia że kupujesz na własną odpowiedzialność.

Przecież te sosy tako jakieś max 10k SHU
  • Odpowiedz
  • 0
@Kuchaj: Próbowałem ten sos i wiem, ze kanapka z znacznie mniejsza ilością niż na foto moze ładnie popalić, wiec sadze ze jeden gryz powyższej bułki moze odstraszyć złodzieja
  • Odpowiedz
  • 9
@destruction: Nie będę wsyztskixh teraz wolał bo jestem w pracy, ale na tą chwile sytuacja wyglada tak, ze kanapka leży, ale wyraźnie ktoś ją ruszał, odwijał woreczek. Możliwe ze trochę spaprałem akcje bo po nocy bułka zrobiła się dosc mokra i nie wyglada juz tak apetycznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz