Wpis z mikrobloga

Juz drugi raz się u mnie w #pracbaza zdarzyło ze ukradli mi z lodówki kanapki xD ma ktoś pomysł co takiego moge następnym razem włożyć do środka żeby się złodziejowi odechciało? Nie chce nikogo otruć ani tez robić jakichś #!$%@? rzeczy typu kanapka z gównem. #gownowpis #pracbaza #heheszki #glupiewykopowezabawy
adoksz - Juz drugi raz się u mnie w #pracbaza zdarzyło ze ukradli mi z lodówki kanapk...

źródło: comment_1615889894P1jI7Hc1ENl32poft5sac5.jpg

Pobierz
  • 256
Dzięki panowie za quality pomysły, ale chyba faktycznie wrzucę kilka jalapeno pod serek i sosik tabasco pod masełko ( ͡º ͜ʖ͡º)


@adoksz: Głupota. Tym bardziej jak ktoś lubi ostre żarcie. A jak nie, to wystarczy, że popije i #!$%@? dalej (ale jak już to niech będzie ostrzejszy, niż tabasco). Mówię to z doświadczenia (tzn. nie kradnę żarcia, ale lubię na ostro i nawet jak mnie pali
@Arc2: tabletki na przeczyszczenie to bardzo słaby pomysł. Nie dość że ofiara musi je jakoś zjeść i się nie zorientować to jeszcze odpalają się dopiero po kilkunastu godzinach i stawiasz po tym kloca niewiele innego niż zazwyczaj.
@adoksz nie. Za pierwszym gryzem będzie się dało wyczuć że jest ostre. Lepiej zmielony susz z tzw ekstra Hotow (Carolina Reaper itp)